Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nagyon bunkó velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon bunkó velem, pedig kisbabánk született. Csúnyán beszél velem és azt mondja nem nagy szám hogy gyereket szültem neki.2 hete beborult az agya, beszélni nem beszél, nem hajlandó. Mit tegyek? Egy férfi aki szeret az nem ilyen.

Figyelt kérdés
Tervezett baba a miénk, nem értem mi történt, határozottan azt érzem hogy nem kellünk neki. Eljöttem tőle jelenleg és azóta még bunkóbb, vissza sem hív.
2010. júl. 6. 08:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
valahogyan le kellene ülni beszélgetni, hogy hirtelen mi lett a baja. ne haragudj meg, de tényleg bunkó, aki szülés után ilyet tesz. aki így viselkedik. melletted kellene lennie, segíteni, támogatni. persze ha régen is ilyen volt, akkor nem értem miért szültél neki. de ha csak most változott meg, akkor nyilván valami történt vele. ezért kellene leülni és megbeszélni. mert ez így nem normális dolog. ha meg nem hajlandó semmire, és még mindig bunkó, akkor én felhívnám és megmondanám, hogy akkor felejtsen el titeket örökre, ha így viselkedik. hátha észbe kapna. nagyon sajnálom, biztosan nehéz lehet most neked. próbáld meg kideríteni, hogy mi lehet a baja, mi történhetett. sok szerencsét és jó egészséget nektek!
2010. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tényleg igaz, amit leírtál, akkor nagyon sajnállak. Ha tervezett baba, akkor valóban nem világos, hogy miért változott meg ennyire a párod. Nem lehet, hogy elhanyagoltad picit? Nem gyanúsítgatni akarlak, de pl. amikor én szültem gyereket, észrevettem, hogy meglehetősen keveset foglalkoztam a férjemmel, szegény meg csendben tűrte. Aztán persze rendbejött a dolog. Esetleg nálatok is felmerülhetett ez a probléma.


Azt mindenképpen jól tetted, hogy elmentél tőle, mert a rossz hangulat a picinek sem tesz jót, és persze neked sem. Ha nem keres... hát, én a helyedben nem hívnám fel. Ő szúrta el, neki kellene keresnie téged.

2010. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Ha csak a gyerekkel foglalkozol,mint manapság divat, a pároddal és a problémáival nem,akkor te vagy a hibásabb.

Beszéljétek meg a dolgaitokat,és ha kell mindketten változtassatok. A babának szüksége van mindkét szülőjére. A megfutamodás a problémák elől nem megoldás. És a szülés valóban nem "nagy szám",hanem természetes dolog egy nő számára. Csak ma szokás ezért valami külön elismerést várni.

2010. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó! Te majdnem biztos hogy férfi vagy. Szerinted amikor az ember folyamatosan ugrásra kész a pici mellett (nem fáj-e a hasa, nem éhes, szomjas, pisi, kaki, stb), akkor amikor hullafáradtan bebújik este az ágyba, akkor van ideje, ereje még heves ágytornát folytatni a párjával?

hát nem. ilyenkor annyi ereje lenne az embernek, hogy hozzábújjon a másikhoz. Ezt pedig a férfinek meg kellene érteni.

2010. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó elmondani mi a baja. Elmenekül inkább a probléma elől és mindig talál vmit amire foghatja a vitát. Gyomoridegem van és félek elmegy a tejem. Mert bizonytalanságban tart és mintha élvezné is. 2 hete megy ez. Nem tudom mikor jön az a pont, hogy elegem lesz, de nagyon érik. Nem hanyagoltam el őt sem a terhesség alatt, sem utána. Pont ő hanyagolt el, még hozzám érni sem akart testileg...
2010. júl. 6. 08:46
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Te választottad őt,szagoljad mostmár!
2010. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

09:43-as hogy te mekkora bunkó vagy!!!


Remélem egyszer hasonlóan kellemetlen helyzetbe fogsz kerülni!

2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

"Te választottad őt,szagoljad mostmár!"


Kicsit durván fogalmaztál de igazat adok neked.

Sok hülye nő mindenféle hülye tirpák suttyó embernek gyereket szül.

Akkor még nem volt ennyire hülye a pasi mikor még nem volt meg a gyerek? Na persze.

2010. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt kattant be.
2010. júl. 6. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát drága, sajnálom hogy ez így alakult nektek.

Most letargiába van a párod, beijedt, mert

nem gondolt bele úgy igazán, hogy mit vállalt egy babával.

Ez az állapota változhat, de időre van szüksége.

Valószínűleg azért nem keres téged, mert szeretné feldolgozni magában a dolgokat. Azért bunkó veled, mert most olyan érzése van, hogy ezentúl majd leköti egy gyerek, és bezárult a kapu mögötte..


Nem akarok a lekedbe gázolni, tudom, h most így is rossz neked... de miért ŐT gondoltad az igazinak, akinek gyereket is szülsz???!!! :(


A válaszom:

Most várj! 1hónapot legalább! Ne keresd, jó?

Hagyd őt gondolkozni. Aztán 1hónap múlva hívd fel, hogy beszéljétek meg a dolgokat.

Ha nem képes változtatni, váljatok külön. Nem lenne jó a babának sem egy rossz kapcsolat. A babának sok szeretetre és törődésre van szüksége, és nem arra, hogy érezze a feszültséget mind benned, a párodban és köztetek.


Nem dőlt össze a világ:) Sokan járnak még hasonló cipőben.. Tovább kell lépni. A piciről ne mondj le, majd lehet egy testvérkéje valaki mástól.

2010. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!