Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátom, hogy nem hagyom, hogy kifizesse a dolgaimat?

Figyelt kérdés

Első randinál belementem, hogy a kávézást ő fizesse, de utána megmondtam neki, hogy én ezt nem szeretem és nem akarom, hogy ő hívjon meg mindenhová, mert nem igazságos. Ő elfogadta, de azt mondta, hogy neki ez nem esik jól.

Miért mondta ezt? Szerintem így igazságos és itt is mindig azt látom a kérdések alatt, hogy a férfiak pont azon nyafognak, hogy a nők kifizettetik velük a dolgaikat. Ez így nekem elég ellentmondásos.


2015. jún. 22. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen másképp vélekedek erről a kérdésről.Attól nem tűnsz erősebbnek a szemében ha soha nem engeded hogy meghívjon,és kifizessen egy kávét például.Ő ezt egy kedves gesztusnak gondolná,amiben te megakadályozod.Nem tud melletted férfiként viselkedni,és ha minden kérdésben így fogsz hozzáállni a dolgokhoz,nem engeded hogy valamit is tegyen érted,nem fog működni az egész.
2015. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem attól lesz valaki férfi, hogy a nő anyagilag függ tőle. Ha valakinek ez kell, hogy férfinek érezze magát, az már nagy baj... ha virággal lep meg, vagy valami hasonlóval, azt örömmel elfogadom és nagyon szép gesztusnak tartom (persze nem várom el és sosem említem, hogy szeretnék ilyesmit), de azt nem hagyom, hogy a dolgaimat fizessék.
2015. jún. 22. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

én se szeretem ha a csaj fizet, mindig én fizetek, szerintem etikátlan egy vacsoránál ha nem ő fizet.

viszont te is meglepeheted ajándékkal, ha ugy érzed, hogy akkor egál.

2015. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért etikátlan? Nem jól használod a kifejezést.
2015. jún. 22. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az neked anyagilag függés ha valaki fizet neked egy kávét,vagy meghív egy kajára ?! úristen ...
2015. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érzi, hogy többet nem tud még tenni érted.
2015. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Kezdem igazán nem érteni a férfiakat...
2015. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: én sem. Nem értem, miért akkora probléma az, hogy így érzem igazságosnak a dolgot.
2015. jún. 22. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is probléma volt, főleg, hogy én diákmunkából tengôdök, ő meg normálisan dolgozik és így a sokszorosát keresi meg, mint én.

Egyszer Ő hív meg engem valahová, egyszer meg én őt :-)

Jó, egy idő után feltűnt, hogy amikor "rajtam a sor" mindig keresi az olcsóbb helyeket, az árakat is figyelembe veszi, míg amikor Ő fizet ez nem zavarja.

Ez több hosszas beszélgetés eredménye volt, mert ha ő megteheti és szeretné, akkor miért ne költhetné rám a pénzét? Megoldottuk, nincs vita.

Egy próbát nálarok is megérne szerintem.

2015. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Én nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol direkt ilyen megalázóan akarnak bánni velem.


Igen, NEKEM ez megalázó lenne. Lehet, hogy ő attól érzi férfinak magát, hogy kifizet minden szart; én viszont attól érzem embernek magam, hogy magam fizetem a saját dolgaimat.


Te persze én vagyok a szemét, mert az nem számít, hogy én rosszul érzem magam, csak az, hogy a pasi nem villoghat a zsetonjával.

2015. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!