Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rakom ki a "dolgaimat",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rakom ki a "dolgaimat", mert szeretem. Most az miért baj?

Figyelt kérdés

Nyár van, a lányok nagy része rövid sortban és mellbuggyantós pólókban jár. Én nem így járok, mivel párom megkért, h ne rakjam ki a testrészeimet közszemlére (csak ő akarja látni és ő sem hord "olyan" ruhákat, persze a strand kivétel! ). Na most barátaim sokszor felhozzák, h mivel "jó nő" vagyok, miért nem öltözök én is úgy és miért hordok térdig érő szoknyákat és csak nagyon enyhe kivágású ruhákat. Ha mondom az okot, akkor csak legyintenek és kinevetnek. De most ez miért olyan borzasztó dolog a szemükben, h én így is hűséges vagyok a páromhoz? vagy szálljak szembe a párom kérésével , amit nem akarok?

köszi



2014. júl. 9. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodra hallgass. ;)
2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal, akik szerint kirakatba kéne raknod mindened...
2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális rendes lány vagy minden fiú örülhetne neked. Ha neked ez nem okoz gondot, hogy így öltözködj akkor tarts meg a jó szokásod.
2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
úgy öltözz ahogy neked jó, nem kell a tömegre hallgatni
2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... nekem is van párom, akinek nyilván lenne hasonló kérése, HA én ki akarnám rakni a dolgaimat. De mivel én eleve egy ízléses, normális, kulturált és visszafogott lány vagyok, akkor sem pakolnék ki, ha egyedülálló lennék. Soha az életben emiatt még senki sem szólt, nem furcsállta. Szerintem nagyon furcsa emberek között mozogsz, ha az az alapelvárás, hogy öltözz úgy, mint egy közönséges szajha.
2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komolyan azon gondolkozol, hogy a saját -, és barátod akarata ellen cselekedj? Hol itt a logika?
2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértést! Sokan közülük régóta párkapcsolatban élnek és kirakják szinte az egész mellüket, aztán megbámulják őket a pasik és még ki vannak akadva, h a párjuk idegesen megy mellettük
2014. júl. 9. 20:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A párodra hllgasd a többieket sza rd le,miért kellenne mindenedet kirakni.Nem az számít hogy a párodnak tetszel?
2014. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
lol, hát az ismerőseid verni akarják, nézni húsos kebleid, meg talán taperolni, vagy ilyesmi... ne legyél már idióta...
2014. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem pakolom ki annyira magam, ha nincs párom. Persze nem is csuhában járok. Szóval csak úgy normálisan :)
2014. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!