Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha folyton úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton úgy érzem, nem vagyok elég jó hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy sráccal, öt év különbség van az ő javára. Nagyon kedvelem, jobban, mint eddig bárki mást és nagyon jól érezzük együtt magunkat. Tudom, hogy ő hosszú távon szeretne velem tervezni és ez nekem sincs ellenemre.

Viszont folyton az az érzésem, hogy nem vagyok elég intelligens hozzá, sem pedig elég érett és felnőtt. Ő minden szempontból sokkal jobb ember nálam. Mindig nyugodt, megbízható. Én pedig sajnos iszonyatosan hangulatember és még sok szempontból gyerek. Persze igyekszem változtatni, de félek, hogy hosszú távon nem fogunk összeilleni. Mit csináljak? Ha úgyis rossz vége lesz a különbségeink miatt, nem szeretném húzni az idejét, szeretném, ha olyan lányt találna maga mellé, akivel tényleg összeillenek, de mikor ezt elmondom neki, ő csak erősködik, hogy túl szigorú vagyok magamhoz és ő velem szeretne lenni. De szerintem most másmilyennek lát, mint amilyen valójában vagyok.


2015. jún. 22. 11:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy érzem, ő már úgy tervez, hogy megállapodna én pedig erre egyáltalán nem érzem magam késznek.
2015. jún. 22. 11:35
 2/15 anonim ***** válasza:
akkor sok síkert,mi az akadály?
2015. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az akadály, amit a kérdésemben világosan leírtam, illetve még hozzászólásként kiegészítettem.
2015. jún. 22. 11:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, ne járj úgy mint az én volt barátnőm, hidd el.
2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Az az akadály hogy nem vagy Albert Eistein?
2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4.: pont ez az, hogy már elmondtam neki de ő máshogy látja

5.: nem vagyok buta, de hozzá képest annak érzem magam, de főleg az zavar, hogy nem vagyok annyira felnőtt, mint ő. (És az Einsteint nem úgy írják, ahogy te írtad)

2015. jún. 22. 11:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Igaz bocs,én is buta vagyok:)
2015. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és amúgy is gondolj bele,ő okos érett-te ellentéte ,buta érettlen legalább nevettek egymáson
2015. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem, ennek nem kellene jelentőséget tulajdonítani, sem pedig akadályként tekinteni arra, hogy különbözőek vagytok! szerencsére nem vagyunk egyformák, unalmas is lenne az élet, ha mégis azok lennénk!

egyébként nem is értem, hogy hogy filozofálhatsz ilyesmin, hogyha JÓL érzed magad vele, szereted, amit ő is viszonoz...

2015. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

pont ezért érzed ezt:

"Ráadásul úgy érzem, ő már úgy tervez, hogy megállapodna én pedig erre egyáltalán nem érzem magam késznek."

Neked még szükséged van arra, hogy egy tucat férfi jól megxxxxon, meg kitombold magad, hogy ráeszmélj mekkorát hibáztál, ill. hibázol MAJD MOST.

Mások ezt úgy írták, hogy: "A nőknek az elején kell jó pár rossz fiú, mire megtanulnak értékelni egy jó fiút."

Csak ha közben becsúszik bármi, elég nagy eséllyel nem kellesz majd senkinek .. (gyerek, betegség, stb stb ..)

30F

2015. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!