Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem azt a törődést amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxy :) kérdése:

Nem érzem azt a törődést amit szeretnék a barátom felől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már rengetegszer beszéltem vele erről a problémárol és semmi...mit tegyek?...én nagyon szeretem őt...

2015. jún. 22. 12:52
 1/4 anonim válasza:

uuhhh képzeld én is sokáig voltam ebben a cipőben

mikor össze jöttük minden jó volt és előbb utóbb halványult az érzés hogy ő szeret

pedig én egyre jobban beleszerettem és próbáltam ezt kimutatni


elmaradtak az olyan számomra természetes dolgok mint hogy oda jön átölel puszik sorozata stb

sokáig volt hogy csak vagyunk egymás mellet beszélgetünk elvagyunk, próbáltam én is beszélni vele de mintha egyik fülén ki másikon be.



próbáltam hogy én is eljátszom vele ezt ha ő nem ölel át akk én sem

de így csak kihidegűlt volna a kapcsolatunk


most azon vagyok hogy megmutassam neki, "nálam jobbat nem talál"

nem kel körbe ugrálni de pl: az én páromat a sex-el tudtam nagyon megfogni

kitaláltam ujj dolgokat stb


azóta félt hogy elveszít (féltékeny mindenkire)

folyton magához húz átölel

bárhova megyünk fogja a kezem és nem ereszt



remélem segítettem de persze minden ember más

de 1 próbát megér

2015. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépena segítséget..csak nálunk az a baj h akármit teszek neki semmi sem jó..ugye minden embernek vannak hibái ahogy nekem is és neki is...én eltudtam őt fogadni a hibáival...ő engem nem..minden nap azt hallgatom hogy elege van a hülyeségeimből és hogy ő már unja...most pedig előállt azzal hogy őt veri a sors...persze hát velem...szerintem már itt nincs más út mint a szakítás...bár én nagyon szeretem és megszakad a szívem de én akkor is úgy érzem hogy én nem ezt érdemlem....Vélemény?
2015. jún. 24. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd ott ezt a szememet!

Szinte ugyan ez volt velem meg baratommal aztan otthagyott majdnem egy evi jaras utan. Bar o sokszor ereztette velem hogy szeret.... Vagyis hasonlo.

Mindegy a lenyeg hogy hagyd menni nagyon szar lesz kb egy ket honapig de nem baj.... Meg fogja erni ;)

2015. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont ez az...hogy én tudom hogy ő szeret....ha szakítani akarok vele nem engedi..van amikor elsírja magát és könyörög hogy nem akar elveszíteni..én ezt már nem értem...amikor nem veszekedünk mindent megadna értem a tenyerén hordoz...de amikor összekapunk valamin akkor mint ha teljesen más ember lenne..
2015. jún. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!