Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban a barátom kezd furán viselkedni. Kerül engem, vagy megcsal? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szombaton hajnalban írt, hogy hazaért a buliból,amikor én már keltem fel. Ma egész nap nem keresett. Nem hívott, nem is írt. Nemrég felhívtam, alszik.

Nagyon zavar,hogy napokig nem képes normálisan kommunikálni velem, hogy azt se tudom jól van-e , hol jár, mit csinál.

Hogy lehet ezt kezelni?

20L és 22F



2015. jún. 22. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így lassan sehogy. Beszéljétek meg, hogy most akarjátok-e folytatni így ezt, vagy hagyjátok abba.

Egyébként a kapcsolatotok rendben van?

Mondd meg neki, hogy téged zavar, hogy így viselkedik veled!


Mi a barátommal több mint 2 éve vagyunk távkapcsiban, és naponta 2-3 órát beszélgetünk, kivétel, amikor dolgozik, mert akkor jóval kevesebbet.

Szóval mi sokat beszélgetünk és rendben van a kapcsolatunk.


Mindenképpen beszéljétek át a helyzetet! És ha úgy érzed, hogy nem éri meg ez a kapcsolat vele, akkor hagyjátok abba!

2015. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek :) beszéljétek meg.

én is a párommal lassacskán 2 éve vagyunk távkapcsolatban, de semmi nem változott, sőt szerintem a kapcsolatunk még meg is erősödött. :)

2015. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!