Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, minden este összeveszünk. Szerintetek ennek már vége?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja vagyunk együtt.

A kapcsolat elején ( kb. 2 hónapig ) még nem voltunk távkapcsolatban, azóta sajnos igen.


Ez igaz szerelem, és nagyon szeretjük egymást.

Minden nap beszélünk telefonon 2X-3X, este pedig Viberön többször. Én szeptembertől megyek egyetemre, 1 évet kihagyva ( azalatt jogsi, felsőfokú nyelvvizsga...) ; ő napi 10 órát dolgozik. Én miatta nem vállaltam állást, pedig lett volna lehetőségem, stewardess-nek is felvettek volna, mivel jól beszélek nyelveket.


Most Budapesten él, én párszáz km-rel arrébb.

Azt tervezzük (/terveztük?), hogy nyáron összeköltözünk 'Pesten, és milyen jó lesz egy közös albérlet.


Annak ellenére, hogy távkapcsolatban vagyunk, kéthetente mindig szoktunk talizni 3 napokra, vagy már volt, hogy 1 hétre felmentem. Legtöbb idő egyhuzamban 1 hónap volt, amikor a családjánál teleltünk.


Ha együtt vagyunk, vannak kisebb viták, de nem engedjük el egymást egy mp-re sem. Nagyon-nagyon szeretem, és ő is engem...


Vasárnap ment haza, azaz nem olyan régn, mégis minden este összeveszünk. Ő már nem is akar annyit esténként beszélni, mert úgyis veszekedésbe torkollik...


Ez így nagyon nem jó, tönkremegy a kapcsolatunk.

Szerintetek van még esély, hogy olyan egyen, mint régen?? Annyi mindent feláldoztunk a másikért..., és tudom, hogy belül nagy a szerelem...


:(


2015. márc. 20. 10:38
1 2
 1/12 Passiflora ***** válasza:

Azt, hogy ennek vége-e, azt szerintem mi itt kívülállóként még kevésbé tudjuk megmondani, mint te magad.


Mégis min tudtok minden este összeveszni?

2015. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg tudjátok oldani, hogy 3 napokra, sőt néha hetekre találkozzatok, és nem hónapok telnek el a találkozások közt, hanem csak 2 hét.

Szerintem távolsághoz képest nagyon is sűrűn és kiegyensúlyozottan tartjátok a kapcsolatot. Mellette azt írod, nagyon szeretitek egymást és az összeköltözést is idénre tervezitek.


Esély tehát mindenképpen van, ennél meredekebb helyzetbe süllyedt párkapcsolatokról is olvasunk ezen az oldalon. Tudni kéne, min veszekedtek, mennyire komolyak olyankor a kiindulások.

2015. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 _zozo2_ válasza:

A tavkapcsolat ilyen formaban munködeskeptelen.

Beszeljetek meg hogy egyutt vagytok, de nem kell napi 5x beszelni, hanem maximum heti 2x. Maximum. Ha ilyen gyakran nincsen köztetek fizikai kapcsolat, akkor az a sok uncsi duma hogy "ma mit ebedeltel" meg hogy "ma mit csinaltal meloban" stb. nagyon unalmas lesz es rauntok egymasra. A heti 2 az az ajanlott, mert akkor mar tudtok jobban beszelgetni, es ha tenyleg szeretitek egymast akkor meg az is ott van hogy hianyozotok egymasnak.

2015. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Talán a legnagyobb baj, hogy mindig a másikat hibáztatjuk valami miatt ...

És ha pl. az egyik szomorú, akkor csak azért is eléri, hogy a másik is az legyen...


Sokszor 1-1 dolog miatt már ordítozás, csúnya beszédstílus tör ki belőlünk. Szoktuk egymást pszichopatának is hívni ( :DD)


Valahogy mindig összejön valami.


Ez egy ördögi kör: sokat beszélünk --> sokat veszekszünk --> kevesebbet beszélünk, és ez nem jó


Soha, semmilyen személy nem beszélt még velem ilyen stílusban , mint ő. És ő ugyanezt mondta rám. Talán elfojtott dolgok jönnek elő? Nem tudom.


De most azt gondolom, ha pl. hétfőn volt egy probléma, nem beszéltük meg eléggé. ( Mivel hazaér 18:00-ra, utána fürdik, elmegy boltba, kaját csinál, relaxál, és már menne is az ágyba, mert fáradt........) Szóval napról napra csak görgetjük a problémákat.


Nem tudjuk megbeszélni, én ma rggel próbáltam. És este azt mondta, hogy csak én problémázok mindig (tipikus...), ma reggel meg azt, hogy mindkettőnk hibás, viszont én jobban. Így beszélje meg az ember Mr. Tökéletessel..


Egyszerűen megmérgezzük a kapcsolatot, ami régen nagyon jó volt


De ha esténként van, hogy szakítunk, reggel ő ugyanúgy üzen, mintha együtt lennénk. És ez valahol jó.

2015. márc. 20. 10:54
 5/12 A kérdező kommentje:

3. ! Te észnél vagy??

Távkapcsolatban vagyünk, és heti 2X beszéljünk??


Persze. Akkor még több bizonytalanságot szőne az egész.

Ez hüyeség, hogy ráununk a másikra. Mit gondolsz, ha összeköltözünk, nem fogunk beszélgetni? Ja, és szexelni sem, mert megunjuk?? Ez hülyeség

2015. márc. 20. 10:55
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
Gyakrabban kéne dugni...
2015. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Passiflora ***** válasza:

"3. ! Te észnél vagy??

Távkapcsolatban vagyünk, és heti 2X beszéljünk??"


Nem én vagyok a 3. hozzászóló, de te magad írtad, hogy "minden este összeveszünk", és hogy "Ő már nem is akar annyit esténként beszélni, mert úgyis veszekedésbe torkollik...", meg "sokszor 1-1 dolog miatt már ordítozás, csúnya beszédstílus tör ki belőlünk. Szoktuk egymást pszichopatának is hívni."


Tényleg nem kötekedésből, csak puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy szerinted ebből a fajta "beszélgetésből" mennyivel jobb heti öt-hét alkalom, mint heti kettő?


Nekem ebből heti egy is eggyel több lenne a kelleténél, de hogy meg tudjátok-e, meg akarjátok-e oldani a problémáitokat, és akartok-e változtatni a viselkedéseteken, az nyilván nem azon múlik, hogy hányszor beszéltek egymással hetente.

2015. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os, ezt nem is vitatom. Viszont ha úgy alakul, és nyáron összeköltözünk, több időnk lesz kettesben.


7. (és egyben 1. ..) : Igen, az utolsó mondatodban van a lényeg!!

Ha mondjuk 3 naponta beszélnénk, nem lenne jó. Jobban szeretjük egymást annál, hogy ennyire NE érdekeljen a másik. Ez eleve csak bizonytalanságot szülne.


Plusz nem tudom kinél hogy van (, nem is érdekel) , de mi elmondjuk, hogy figyi, most postára megyek; boltba megyek, stb. Szóval a fontosabb történésekről beszámolunk.


A másik meg, hogy ha csak párnaponta beszélnénk, semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak. A párom nem is mondaná el, hogy mi történt vele, mert szegény annyit dolgozik, hogy kimenne a fejéből.


Ráadásul ha ugyanúgy este beszélnénk, akkor 3 órán át csak beszélhetnénk az X nap történéseiről.

ennyi

2015. márc. 20. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanebben a cipőben járok, de szerencsére sikerült megoldást találnom a problémára.

A megoldás pedig annyi, hogy ne vessz vele össze. De komolyan. Barmi zavar, nem tetszik, idegesít akkor azt vezesd le magadnak, gondolkodj el majd irj neki vissza kedvesen mintha mi sem történt volna. Ezt csak magadban tudod elrendezni. Nekem is igy sikerült elérnem, hogy kevesebb legyen a veszekedés es azóta a párom is változtatott sok dolgon es most egész normálisnak mondhatjuk a kapcsolatunkat.

Neked is ezt kell tenned mint nekem. Ha rossz kedvű vidits fel stb stb.


Ha nagyon sokat veszekedtek akkor akar az is előfordulhat (legtöbb esetben) hogy teljesen megutaljatok egymast. Tegyel ellene, nehogy eloforduljon! Ha barmi kérdésed van irj nyugodtan, ugyanabban a helyzetben voltam/vagyok mint te!

2015. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9-es!! :)

Szerencsére reggel óta beszéltünk, és megbeszéltük, h változtatunk, mert nagyon szeretjük egymást, és nem lesz jó vége...


Remélem be is tudjuk tartani.

És nekem kéne megértőbbnek lennem, mert nagyon sokat dolgozik, és estére nem is olyan a kedve stb ...

2015. márc. 20. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!