Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen emberrel hogyan kene viselkedni?

Figyelt kérdés

Ugy fogalmaznek h egy nagyra nott ovodas, neki hatalmas igenyei vannak masokkal szemben peldaul..: hajszal, macskaszor, veletlenul leevett terito v akarmi atb egybol hiszi rohamot kap es leszidja az embert. Allandoan csak problemai vannak, reggel azzal kezdodik a nap hogy panaszkodik vmi miatt idiota kerdeseket tesz fel. ( miert nyavogott a macska az ajtonal?) Ha nem keszul el azember x idore az neki problema de forditott esetben neki all feljebb ha szol neki az ember hogy hol van mar.

En nem torodom az ilyen dolgaival, ki nevetem v nem foglalkozomvele, vagy ha mar elveti a sulykot "leoltom" hogy allitson mar magan. Erre sokszor nem tud mit valaszolni az oriasi kiraly kis ovodas es elkezd az erejevel eroskodni, hogy mindjart rad verek egyet, meg az agresszio tovabbi jeleit pl. Az arcaba all az embernek olyan szavakat hasznal stb. Csak en nem felek tole meg ezert is kinevetem hogy nem tud mar mit mondani csak ezzel erolkodik, o a f..sza gyerek usson meg mert azzal csak maganak szuli a nagyobb bajt. ( de nem utne meg. ) olyan mit egy ovodas 30 evesen. Nem tudom mt lehetne ele tenni nem kapcsolat teren mert ennek mar sok ideje nincs hatra hanem hogy megsegitsem ot emberileg mert igy szanalmas!


2015. ápr. 6. 10:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*vele bocs nehol lemaradtak a szokozok vagy a kezdobetuk..
2015. ápr. 6. 10:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez most a Párod? Ha igen én elhagynam ha Ennyire menthetetlen. Sok jóra nem vezet.

üdv.!

2015. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LuLu17 válasza:
Esetleg nem lehet, hogy valami lelki ok miatt ilyen? Vesztett el valakit a közelmúltban? Vagy mindig is ilyen volt?
2015. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!