Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam mindig fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam mindig fiú létemre ennyire bizonytalannak a kapcsolatban? Miért nem tudok irányítani?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, ha van barátnőm, mindig kedves és vicces vagyok vele mint általában, és ezt szeretik is mert jó kedvre derítem őket, de egy idő után mint ha nem vennének komolyan. Ilyenkor kicsit irányítani kezdenek, énviszont amiért félek, hogy elhagyhatnak, teljesen átadom az irányítást, és észre se veszem. Hagyom, hogy az legyen amit ő akar, és még be is magyarázom magamnak h én is azt akarom. Pl hajnali 1 kor már aludnék de felhív aranyos hangon h de jó lenne velem aludni és én pattanok és megyk át hozzá.. Ha épp nem akar velem lenni hanem a bnőjével találkozni és úgy mond le engem, azt mondom persze, menj csak, mindig kb bólogatok. Ha beszélgetünk, akkor azért nem mindig csak bólogatok, hanem én is mondok ezt azt, de amúgy szinte mindig ő irányít. Miért van ez? Mi lehet a baj velem? Hogy előzzem meg ezeket?

2015. jún. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tiszta aranyból készült iránytűvel leped meg az asszonyt, figyeld meg, úgy táncol majd, ahogy te fütyülsz


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velünk ugyanez volt,mint amit te leírtál csak az én barátom a sarkára állt a végén végre és visszaállt minden a helyére.Pontosítva inkább jobb lett minden, mert senkinek sem kell irányítani senkit mindketten teljesek vagyunk egymás nélkül is de együtt igazán boldogok.Szerintem a kedvességedet használják fel ellened sajnos gyakran a gyengeséggel párosítják pedig valójában az ilyenek, mint te a legerősebbek. Szerintem kialakult benned egy kicsi kapcsolatfüggőség és érzik, hogy úgyse szakítasz tehát bármit tehetnek. Légy kicsit határozottabb és ennyi.
2015. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha olykor nemet mondasz sőt tedd is meg.
2015. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a véleményem nekem is szó szerint! A kedvességemet gyengeséggel párosítják. Pedig alapból egy "bunkó" őszinte szemközé mondó ember vagyok, de igen, a kapcsolataimban kicsit félek az elhagyástól, és kapcsolatfüggő vagyok. Mit lehet ez ellen tenni? Nálatok hogy oldódott meg? Nálunk szóba került már, hogy hasonló a szitu, hogy úgy érzi "becsicskultam" neki, ezt így szóba is hozta, ami engem nagyon felhúzott, mert sose voltam papucs vele, és ezt mondta is, hogy nem voltam az, cak úgy érzi behódoltam neki. Miért érezheti ezt? És miért van az, hogy egy kedves fiút, aki egyáltalán nem papucs, megpróbálni betörni? Ezzel az egész kapcsolat gallyra mehet, én ezért nem merek egykét dolgot bejátszani, nehogy ÉN csalódjak a páromban, mert akkor borul a bili....
2015. jún. 22. 23:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor nagyon elszalad a ló vele, általában ha felhoztam h ez nem megy és szakítsunk, akkor észhez tért.. de utána megint minden előről. Boldog akarok lenni és DOMINÁNS, de nem uralkodó.. Csak hadd hordjam én a nadrágot.
2015. jún. 22. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem vegre ilyen pasim van! Mar az elettarsam! Ha egesz nsp egyutt vagxunk, akkor is jol erzem vele magam! Egyszeruen olyan, mint egy tundermese. Bar en nem mondom le a kozos programjainkat, pedig egyutt elunk! Igyekszem en is kedves lenni vele es viszonozni az odaadasat! Nem csereLnem le senkire se! N
2015. jún. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: en hordom a nadragot. De az agyban is viszonzom neki ezeket! Megtanultam olyasmit miatta, amire eddig nem voltam kepes! Szeretek parancsolni es elvezem, hogy iranyithatom. Megnyugtat, hogy fugg tolem. Biztonsagot ad, az otthon meleget, amire reg vagytam. N
2015. jún. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy miért is kéne bárkinek bárkitől függeni egy egészséges kapcsolatban.Annyit tehetsz, hogy pl. ha áthív éjjel egykor akkor nem ugorsz az első szóra, hanem megmondod,hogy most már aludni szeretnél legközelebb hamarabb szóljon. Te elszoktál menni haverokkal talizni? Ha igen mennyivel előtte szólsz barátnődnek, hogy aznap a barátoké vagy? Nem kell, hogy függjön tőled meg stb., mert az megint más és dominánsabbnak sem kell lenned és arra hajtanod. Arra kellene, hogy egyenlő felek legyetek a kapcsolatban csak ez nem jön össze olyan könnyen. Mondom légy határozottabb, céltudatos és ne add olyan könnyen a társaságodat neki,mer persze, hogy kihasználja( ami amúgy szemétség még női szemmel is) hisz úgyse lesz következménye. Ha szakítással fenyegetőzől többször is de aztán mégis vissza kuncsorogja magát szintén akkor meg komolytalan vagy. Ezt ezután egyszer mond ki és akkor legyen is úgy. Ha valami nem tetszik neked, szóváteszed ha nem jut el az agyáig akkor meg ne reagálj semmilyen üzenetére egy pár napig, teljesen szüntesd be vele a kapcsolatot arra az időre hátha észbe kap, hogy bizony visszanyalhat a fagyi.
2015. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatfüggőség ellen meg nem túl sokat tehetsz. Próbálj keresni egy hobbit vagy ha van akkor szánj rá több időt és minőségileg töltsd el az egyedül töltött idődet, amikor nem vele vagy. Igyekezz olyankor is boldog lenni és ráfogsz jönni, hogy nem kell a másik ahhoz, hogy te egy teljes, boldog ember legyél és ha úgy alakulna a kapcsolat,hogy nem vagy boldog de függsz tőle igenis képes vagy változtatni a dolgokon és szakítani nem félve a magánytól sem. Rájössz majd, hogy a kapcsolatot meggyászolni fáj ugyan de idővel majd megbékélsz a dologgal és jön valaki más, akivel működhet minden. A kapcsolatotok előtt is éltél és minden rendben volt miért lenne másképp utána?
2015. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg kerek perec, hogy neked is vannak határaid és ne számítsanak arra, hogy ezt a végtelenségig fogod csinálni!
2015. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!