Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretnék szabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnék szabadulni a féltékenységemtől. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Több csalódás is ért, ezért és még amiatt is hogy nagyon féltékeny típus vagyok alapból nagy gyanakodtam a barátomra..Párszor össze is vesztem vele emiatt mert úgy gondoltam hogy nem ott volt ahol mondta. Mivel hétvégenként nem együtt buliztunk hanem külön.. Kilestem a fb jelszavát és egy elég félreérthető helyzeten (vagy igazából nem tudom hogy jelent-e valamit vagy nem ) idegességemben közöltem vele hogy tudom a jelszavát, ő kiakadt, hogy nem magyarázkodik, én hogy lehetek ilyen beteg hogy nézegetem a facebookját, és a veszekedés odáig fajult hogy szakítottunk... tudom hogy változnom kell,de érdemes futnom utána? nem akarom abbahagyni, rendbe akarom hozni a kapcsolatot..

2015. jún. 23. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy Atlantiszi Fényjáróhoz ő elűzi belőled. Én is rendelkezem ilyen képességekkel, ha érdekel írj privát üzenetet.
2015. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!