Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szabadulni a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni a páromtól. Betegesen féltékeny, emiatt elhagytam, de továbbra sem hagy békén. Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Elköltöztem tőle, nem is kerestem. 1-2 dolog nála maradt ami az enyém (telefon), de már az se kell, veszek másikat. Mert hogy nem adja oda. Kölcsön kapta, mert az övé elromlott. Persze nem adja vissza, mert neki csak olyan régi telefonja van tartaléknak, amivel nem tud netezni.

A barátaim többsége szóba se áll velem, nem is köszönnek nekem miatta. Meguntam, hogyha nem vagyok szem előtt, azt kapom, hogy biztosan másik férfival vagyok.

Folyamatosan ír a facebookon, ha letiltom csinál új fiókot és ír azon. Sms-eket írkál, a házunk előtt sétálgat. (szüleimhez jöttem)

Először könyörög, hogy beszéljük meg, majd vádaskodik, majdnem hogy elhord minden K-nak... És ha nem válaszolok neki 3 mp-en belül, akkor biztosan pasi van a dologban.. Az eszébe se jut, hogy esetleg wc-re mentem, vagy iszok egy pohár teát vagy ilyesmi.

Nem tudok tőle szabadulni!!! :'(


2014. márc. 29. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Zaklatásért feljelentheted simán. Mond azt, hogy félsz tőle.
2014. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
a rendőrségre nem tudsz menni, hogy zaklat?
2014. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta egy rendőr szomszéd, hogyha feljelentem, az csak olaj a tűzre, és volt már olyan esetük, ahol ezután a férfi meg is verte a nőt, mert annyira felmérgesítette ez a dolog. Egyébként a rendőrök meg sz..nak rá! :(
2014. márc. 29. 14:08
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez bizony bőven zaklatás, irány a rendőrség, illetve van pár szervezet/alapítvány, ami szintén tud segíteni ilyen helyzetben.
2014. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
A tv-ben azt mondták, hogy dokumentálj minden esetet, ha össze jött elég csak besétálsz és odaadod nekik, vagy veszel egy gázpisztolyt és pofánlövöd paprikával, tuti működni fog.
2014. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
cserélj telszámot, face-n ha másik fiókkal írj ne válaszolj rá... egyszer megírod neki sms-ben hogy ez volt az utolsó vége, befejezted... apukád nem tud "beszélni a fejével"? amíg tartod vele a kapcsolatot addig azt hiszi tud még valamit tenni...
2014. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hosszútávú megoldást szeretnék, ha mondjuk fél év múlva lesz valakim, akkor se keljen bujkálni.

Nem félek tőle, csak idegesít. Mert kapott 1000 és 1 esélyt, nem tud bízni bennem, féltékeny, csak úgy kitalál dolgokat és elhiszi, ezzel szemben a szavam semmit se ér.


Még azt se mondhatom, hogy mások uszítják, mindenkitől csak azt hallja rólam, hogy becsüljön meg mert kedves meg őszinte vagyok stb.

2014. márc. 29. 14:14
 8/25 A kérdező kommentje:
Beszélt már vele. A telefonszámomat meg nem tudom hétfőnél előbb lecserélni.
2014. márc. 29. 14:15
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

ne is reagálj az üzeneteire, mert akkor nem áll meg a zaklatás vádja. nekem volt egy ügyem, igaz nem expasi, hanem a barátnőm egyik rosszakarója fenyegette sorra a lány ismerőseit.

a mocsok azzal védekezett a tárgyaláson, hogy mivel internetes oldalakon keresztül zaklatta az embereket, így akárki írhatott a nevében. ami tkp. jogos is lehetne, de mi nagyon jól tudtuk hogy ő áll a dolog mögött. mindennek 4 éve, és még nincs meg a másodfokú ítélet...

2014. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

A barátaim többsége szóba se áll velem..- nem a barátaid...


NE őt tiltsd le a fb-n, hanem minden ismeretlent, és akkor hiába az új fiók, nem tud írni. Ennyi.

2014. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!