Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy fontos vagyok neki, vagy többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom rengeteget vagyunk együtt sulin belül és kívül is mindig hív telefonon ha eszébee jutok meg ilyenek. Ha van barátnője akkoris így érdeklődik irántam is. Szóval nem értem. Szinte ő a legjobb barátom. Néha téényleg azt érzem hogy többet akar, viszont tudom hogy nem akar baráttal járni mert fél hogy mi lesz ha szakítanak. Honnan tudhatnám meg hogy mit érez? Vagy mi utal arra hogy úgy szeret?

Tudom kicsit bonyolult..


2010. márc. 1. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a elgjobb barátod akkor üljetek le és beszéljétek meg,ha neked is tetszik. pl. Úgy vettem észre,h. fontos vagyok neked,te is nekem és mi lene a véleményed arról,ha összejönnénk/mélyítenénka kapcsolatunkat/elmennék valahova kettesben?..
2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ó ha ilyen egyszerű lenne :D
2010. márc. 1. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem figyeld a jeleket.Marmint,hogy hogyan viselkedik veled es hogyan viselkedik mas lannyal szemben:).Ha nagyon jo baratok vagytok,akkor el kene mondjon elvileg sokmindet magarol.Ha sokat beszel a baratnojerol es ( jaj de jol egyezunk menynire szeretem)dicseri a kapcsoaltot,akkor nincs ertelme kozejuk bujnod.Ha viszont nem mesel a baratnojerol,es feloled erdeklodik es azzal van elfoglalva,hogy veled mi van es kerdezget ilyen dolgokat amik arra utalnak,hogy valamilyen modon kozelebb akar hozzad kerulni ne felj leulni vele es megbeszelni.

Egy masik modszer,hogy rajojj: kezdj el vele beszelgetni,mondd neki hogy gyere beszeljunk kapcsolatokrol, van olyan lany az eletedben akihez meg vonzodsz a baratnodon kivul??.Ilyen jellegu kerdesek,innen altalaban minden kiderul.

Nekem is van fiu haverom,akivel jokat dumalunk,es elmond nekem sok mindent.Igaz nekem nem tettszik de ilyen dolgokat siman elmond. Ha jo baratnojenek tekint elmondja ezeket es te ra tudsz egyszeruen jonni.

Sok sikert. L/15

2010. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
abba gondolj bele, hha jártok egyszer úgyis összevesztek és azzal a legjobb barátságod mehet tönkre. szerintem nem éri meg :)
2010. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ajj tudom én de a szívnek nem lehet parancsolni.. annyira rossz. de az is rossz lenne ha tudnám hogy nem lehet semmi. inkább reménykedek. na mindegy köszi a válaszokat..
2010. márc. 4. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jajj hagyd már ezt az örökké mindenki jót akar magának dumákat. Megfigyelted?

azok a haverjaid akikkel régen jó span voltál már rég nem is tartod velük a kapcsit. Vagy elkültöztek vagy új suli stb.... igy vagy ugy el se köszöntetek és mégis abba maradt a haveri kapcsolat. Úgy mint a párkapcsolat úgy a barátság se tart örökké. Nyomulj rá a pasira. Mit veszíthetsz? Legalább rá jöszz arra ha sikerül felszedned hogy ez egy olyan pasi akinek ha jön egy új punci már le is lép a régitől. Szóval mit kell tenned?


Nyomulj és szedd fel. Úgyse fiatalkorodba találod meg a karierregyéniség pasit akivel majd leéled életed. Fiatal vagy és dugj amennyit bírsz.


2O/F

2010. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hiszen mind a laza kapcsit mind a komoly kapcsit (bárki bármit mond 1 dolog tart össze)


a SEX

laza kapcsi és a komoly kapcsi közt annyi a különbség hogy a komoly kapcsiba már átlépted azt a frontvonalat "vajon komoly lesz belőle"? mert ugye amig a komoly kapcsid kezdődött addig te is azt hitted nem lesz komoly.

mások véleményét meg nyugodtan leszarhatod. Én mondom. Bárhogy viselkedsz. Akármilyen jó vagy előbb utóbb igyis ugyis valakinek a szemébe szar leszel. Hát akkormeg? Élj. És ne gondolkozz. Jólenne megtenni vele? Igen? Akkor tedd meg.


ENNYI


(utolsó előtti komizó voltam)

2010. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyomulós típus. meg ha mégis megtenném először azt szeretném kideríteni hogy esély van e rá..
2010. márc. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!