Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy oldjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy oldjam meg ezt a helyzetet? Harminc felettiek válaszára lennek leginkább kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, túl a negyvenen. Nyolc éve van/volt?

egy társam, kedvesem, szerelmem.Ma egy hete láttam utoljára.Nem kerestem, mert ez néha előfordult(haverok, ital). Legnagyobb meglepetésemre egy közös barátunk reggel feljött a cuccáért. Indok semmi, én meg majd összeestem.

Más nő biztos nincs, mert nem volt jellemző. Előjel semmi, úgy váltunk el mint máskor.Üzentem keressen meg munka után, de hiába vártam? Mit tegyek, beleőrülök.


2010. márc. 1. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem volt egy komolyabb vitátok?

szted 8 év után szó nélkül elhagyna?

2010. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez különös.

Mindenképpen próbálj meg vele kontaktust teremteni.

De ne úgy, hogy üzensz neki, hogy ő keressen. Várd meg például a munkahelye előtt vagy hasonló.

Biztos nem vettél észre valamit rajta az utóbbi időben?

30/F

2010. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem semmi, inkább úgy éreztem, még jobban ragaszkodik hozzám.Néha ha megbántott, utána elnézést kért, hogy "jó engem ugratni". Nagyon szerelmesek voltunk mindig. Ismeretségi körünkben is úgy emlegettek bennünket hogy "szerelmes pár". Ezért is vagyok a padlón.
2010. márc. 1. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
nem te bántottad meg vmivel, amit nem akart megbeszélni, ezért inkább elmenekült?
2010. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jajj nagyon sajnálom :( Kizárt dolog, hogy semmi sem történt, esetleg megbántódhatott valamin, amit nem vettél észre. Nem akarlak ijesztgetni, de elképzelhető, hogy nő van a dologban, attól, hogy nem volt jellemző. Aki feljött a cuccaiért semmit sem mondott neked?

Én is azt tanácsolom várd meg te a munkahelye előtt, ha időd engedi, mert azért nem épp illő dolog így se szó se beszéd lelépni. Iszonyatosan sajnálom, ami történt :(

Bár elég hülye ötlet, de nem lenne egyedi eset, nem lehet, hogy esetleg rosszul sikerült vicc a dolog? Mert hallottam már erre példát, ahol bár happy end lett a vége, de csúnya veszekedés adódott.

Remélem nem bánod, hogy írtam, nem vagyok még 30 éves, de remélem azért van valami használható a tanácsomban. Erőt és kitartást kívánok neked és mielőbbi megoldást! Üdv: 21/N

2010. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Így még különösebb!

Milyen személyiség a barátod?

Nem depresszív a hajlama? Iylen esetben lehet ez valami figyelemfelkeltés is. Persze csak találgatok.

Mindenképpen próbálj meg vele személyesen találkozni.

De ne legyél számonkérő! (bár lenne rá okod)


21:01-es 30/f

2010. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szó sincs depresszióról, akkor 8 év alatt csak csinált volna hasonlókat, és azt írja a kérdező, hogy álompár voltak. Én még mindig reménykedem, hogy tényleg egy irtó rossz viccről van szó. Ha az a barát tényleg közös, akkor illett volna mondania valamit. Az meg kizárt, hogy ő sem tudja, mert akkor el sem ment volna a cuccaiért.
2010. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden eddigi válasz, aranyosak vagytok
2010. márc. 1. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hallottam már ilyet sajnos, h a pasi tizen x év együttélés után annyit mondott a párjának, h nem tud tovább így élni. semmi többet és lelépett. tapasztalatom szerint a ffiak nem szeretnek komoly problémákról beszélni, inkább a könnyebb utat választják vagyis lelépnek.

de remélem, h a te esetedben vmiféle félreértésről lehet szó.

2010. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megfogadod a tanácsokat, amiket írtunk? Mármint el fogsz menni a munkahelyére, vagy próbálsz vele kontaktusba kerülni?
2010. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!