Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a jövőben, fog velünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a jövőben, fog velünk törődni, vagy csak eltűnik?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve voltunk együtt, amikor egy hétvégére ő elment rokonaihoz, én maradtam egyedül. (Mindig is viharos volt a kapcsolatunk.) Azon a hétvégén kiderült számomra, hogy kisbabát várok, neki nem mondtam el, hanem személyesen akartam meglepni a hírrel, sokszor hangoztatta, hogy ő szeretne családot, így meg se fordult a fejemben a reakciója: ledöbbent, és egyből azzal jött, hogy nem tudja, az övée a gyerek tutira (hozzáteszem, nem csaltam meg, alkalmam se volt rá, meg nem vagyok olyan,és ő ezt tudja). Elgondolkoztam, hogy mi lehet a valódi ok, ami miatt próbája tagadni a picit a hasamban, később erre is fény derült: azon a hétvégén ő kitalálta, hogy szakít velem és már nem szeret (soha se volt egyszerű a kapcsolatunk, de kitartottunk egymás mellett).

Teltek a hetek, hónapok, még egy fedél alatt lakunk, de nagyjából ennyi az egész kapcsolatunk, az elképzeléséhez tartja magát, hogy nem biztos benne, hogy az övé a pici, sokat veszekszünk, a hasam pedig nő.

Legutoljára megállapodtunk abban, hogy 2 hetet még maradok, és utána költözöm csak el. A legalapvetőbb témák vannak csak az asztalon, az érzésekről nem beszélünk.

Tegnap este sírt, de nem kaptam rá választ, hogy miért. Eltávolodtunk egymástól, azt mondta, hogy ha elmegyek, akkor:

-anyagilag támogat miket

-a picit nem szeretné látni egyszer sem.


Persze az ő szavára nem lehet adni, amit mond, az semmit se jelent nála, ennyire már ismerem, és ezt többször is bizonyította, hanyag és nem foglalkozik a dolgokkal. Jellemző rá, hogy túlon túl feszíti a húrt, illetve, hogy amit mond, azt nem tartja be.

Én szeretném, ha foglalkozna a kicsivel, végül is az apja, és egy gyereknek szüksége van az apjára. (ebbe nem megyek bele).


Hamarosan letelik a két hét, és annyi kérdés van bennem, most akkor tényleg nem akar minket sohasem látni a jövőben, igaz az amit mondott, hogy fog anyagilag segíteni (ez neki nem probléma).

Hozzáteszem, most is csak muszájból jön el velem az orvoshoz, pénzzel nincs gond.

Lelkileg viszont nem törődik a picivel, nem érdekli a baba (pedig még néha most is mondja, hogy az álma egy baba).

Engem már szerintem utál, mert én olyan vagyok, hogy szóvá teszem a dolgokat és ebből veszekedés lesz, nem megyek bele a részletekbe.

Egyszerűen nem tudom mi lesz, fogom valaha még látni, meggondolja-e valaha magát, megbánja-e, hogy ennyire nem törődött velünk, megjön-e valaha az esze, észre veszi-e valaha, hogy ő is rontott el dolgokat, lesz-e valaha valami kapcsolat közöttünk, nem párkapcsolatra gondolok.


2015. jún. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt gondolod róla, akkor miért akartál tőle gyereket?

Én egy nőtől akartam, de akkor(és még elég sokáig) úgy éreztem, hogy nincs nála tökéletesebb társ, nem fér a fejembe, hogy ha szavahihetetlennek tartod, akkor hogy akarhattál rá alapozni egy egész életet.

2015. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerettem, meg hittem neki, hittem, hogy na majd most más lesz, na majd most "kinyílik a szeme".

Amúgy a pici inkább besikerült, nem konkrétan akartuk, úgy voltunk ezzel a dologgal, hogy ha besikerül, akkor örülünk neki. Meg hittem, hogy ha majd család leszünk és teljesül az álma, akkor nem csak "elvárni" fog, hanem tesz is valamit, megváltozik, stb...


Nem így lett.

2015. jún. 23. 16:59
 3/5 Mumusan ***** válasza:
Beszéld meg vele nyugodtan a dolgokat. Attól hogy ti nem akartok együtt maradni, még lehet az apukája a gyerkőcnek. Nem kell árukapcsolásként veled maradnia. Mindketten keressetek olyan párt magatoknak amilyet akartok, közben meg gondoskodjatok a piciről is. De ehhez sok-sok nyugis duma kell.
2015. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez a részemről rendben is lenne, nem akarok vele rosszban lenni, igen sok nyugis "duma"...

De ő erre képtelen, igazából valami ilyesmi játszódik le a fejében: engem nem szeret (elvileg), és nem akar tőlem gyereket most már, amíg nem voltam terhes addig akart, és ha engem nem szeret, akkor a babát se akarja, hiszen én is a gyerekhez járok (ezt így képletesen értem).


Amúgy meg nem lehetne vele beszélgetni, talán ő se tudja mit akar, meg a másik, hogy beszélgetésre se lehet rávenni...


abba a csapdába pedig nem akarok belekerülni hogy az ő akaratának, elvárásainak felelek meg, és én ugrálok neki, gyakorlatilag az lenne állandóan, amit ő akar.

Viszont ő arra képtelen lenne, hogy néha engedjen és az én akaratom is érvényesüljön (kicsivel kapcsolatban), ha az nem lehet amit ő akar, akkor inkább lemond a piciről.


Valami ilyesmi van a fejében.

2015. jún. 23. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltatnék egy apasági tesztet,annyi lóvét kisajtolnék belőle folyamatosan amennyit csak lehet ez miatt a hozzáállásáért,és keresnék egy rendes,becsületes,családcentrikus férfit.
2015. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!