Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet szokni a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni a magányt vagy csak bele kell törődni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
mind 2
2015. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bele kell törődni, utána már megszokható, sőt élehtő. Amúgy is jobb béklyó nélkül - én erre már csak akkor jöttem rá, mikor a magány megszűnt. A magány alatt előtörő szexuális étvágyat qrvákkal csillapítottam. Érdekes módon több pénzem maradt, mint most, hogy asszony is van a háznál. :S
2015. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet se beletörődni se megszokni.Az ember társas lény szüksége van másokra,és ezért faji alapon nem tudná megszokni,aki azt mondja hogy "hu hát nekem tök jó így x éve tök egyedül nem is hiányzik senki" akkor annak vagy van társasága és nem használja ki,vagy neki is rossz egyedül és ezzel próbálja kompenzálni hogy nekünk hazudik.És ez a társaság hiány nem egy annyira végzetes dolog,simán lehet barátokat de még barátnőt is találni csak ne rossz helyen keressétek már basszus..
2015. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezem, hogy magányosan szeretnék meghalni, elmúlt két évnyi egyedüllétet sem terveztem, mégis egyedül vagyok már ennyi ideje két gyerekkel. Pedig a 32 évemmel fiatal vagyok szerintem hozzá. Mégis így van.

Szívesebben lennék "társas" én is ha nincs kivel...

2015. márc. 17. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:
(*de ha nincs kivel...)
2015. márc. 17. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnallak kerdezo :/
2015. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom irónikusan értetted-e (bocsánat a feltételezésért, ha nem) de igazából nem tudom van-e miért, hiszen van két imádnivaló gyerekem, így teljesen egyedül csak nem maradtam. Van akinek rosszabb, mint nekem.
2015. márc. 18. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!