Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kiábrándult belőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kiábrándult belőlem a bokatörésem miatt h így kell látnia. Mit tegyek hogy újra ugyanúgy szeressen?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva veszik le a gipszem, összesen 5 hétig voltam fekvőgipszben,eddig mindig én mentem hozzá de most neki kellett jönnie, aminek már eleve nem örült h egyedül kellett elutazni hozzám.. Már egy ideje érzem h sokkal hűvösebb lett velem, tegnap rá is kérdeztem és mondta h ki ábránditja hogy így kell látnia.. Eltavolodott tőlem.. Kérdeztem h ha jó lesz a lábam akkor elmúlik ez nála de azt mondta nem tudja.. Én viszont nem tudnám elviselni ha elhagyna.. Szerelmes vagyok belé.. Viszont szerintem ő nem ha ennyire kiábrándult belőlem ez miatt.. Szeretném valahogy visszahódítani.. Hogy újra ugyanúgy szeressen mint ez előtt.. Nem tudom mit tehetnék.. Amúgy én 18 vagyok ő meg 21 és nemsokára 1 évesek leszünk
2015. jún. 25. 11:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon remélem, hogy ez kamu kérdés.

Ha meg nem, azonnal hagyjad ott, aki ilyen ember, azt el kell kerülni távolról!

2015. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés sajnos tényleg ez van..
2015. jún. 25. 11:37
 3/27 A kérdező kommentje:
De nem hagyom ott én szeretem és a kérdés pont az h hogy érhetnem el h újra szeressen ő is
2015. jún. 25. 11:38
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

És ha majd terhes leszel, elhagy meg megváltozik a külsőd? Még 1 éve sem vagytok együtt és már is ilyen szinten elhidegül ennyi változás miatt, ráadásul folyton te ugrálsz miatta és te vagy a -bocsánat- csicska.

Ha ezt akarod, akkor viszont ne panaszkodj, hanem menj el te a törött lábaddal egyedül hozzá, mert ő képtelen a seggét fölemelni és ő tenni valamit a párjáért, aki beteg.

Te tudod, de nem értem, miért kell valakinek egy ilyen szemétbevaló férfi.

2015. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Jó választás. :/ Te tudod...

22/F

2015. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha ezért kiábrándult belőled, akkor nem is szeretett.
2015. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 PearlDiver ***** válasza:
86%

Előző sajnos elég jól összefoglalta...

A kérdésedre pedig a válasz, hogy nem tehetsz semmit az érzelmei érdekében. Ha nem szeret magától, azt már megette a fene. Sőt még játszadozik is veled, áltat téged ahelyett hogy tisztességes lenne és szakítana.

Javaslom, hogy szeress ki belőle. Ne találkozzatok, idézd fel az összes hulyeségét, meg amikor megbántott (gondolom van bőven ilyen eset).

2015. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
:(
2015. jún. 25. 11:51
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Műmell+műszáj kombó még segíthet rajtad!
2015. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Akár szerelmes vagy, akár nem, ez a helyzet mindenképp elgondolkodtató. Alig egy éve vagytok együtt és lássuk csak: fekvőgipszben vagy, neki jönni kellett hozzád, aminek már eleve nem örült. Kiábrándult, hogy így lát. Eltávolodott tőled, egy ideje már hűvös veled. Nem tudja, hogy ez az érzés elmúlik-e. És alig egy éve vagytok együtt! Te szerelmes lány, gondolkodj már!


Egyrészt még borzasztó fiatal vagy, hogy "ne tudd elviselni, ha elhagyna". Másrészt, ha egy gipsz "kikezdi" a kapcsolatotokat, akkor mi lesz később? Ahogy korábban írta valaki, ha terhes leszel és megváltozik a tested, satöbbi. Na de ne is menjünk ennyire előre, inkább azon gondolkodj, hogy miért akarsz ragaszkodni egy alig egy éves, de már hűledezőben lévő kapcsolathoz? Nekem úgy tűnik, hogy a fiatalúr nem érett nemhogy egy komolyabb kapcsolatra, de semmire sem.


Mit tehetnél? Beszélgess vele és győződj meg arról, hogy egyirányba megy-e a kapcsolatotok, az igényeitek, hasonlóak-e egymás iránt érzett érzéseitek. Gyanítom, nem. Eröltetni a kapcsolatot nem kell és nem is szabad, és egymás idejét sem szerencsés rabolni. Fiatal vagy és - ha nem megy ez a kapcsolat - érdemes szünetet tartani és bizonyosan találnál olyat, akinek nem bicsaklik meg az érzése irányodba egy kis gipsztől.

2015. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!