Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes komolyabbra fordítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabbra fordítani egy olyan kapcsolatot, amiben a szerelem meg van, de szinte mindenben más nézetet vallunk?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtünk meg, akkor még mind a ketten kapcsolatban éltünk. A volt férjemnek akkor már régen szeretője volt,eléggé eldurvultak a dolgok, az aktuális férfinek pedig nagyon rossz volt a kapcsolata a párjával. Már első perctől tudtuk, hogy teljesen más a gondolkodásunk, az egész életvitelünk, de egyszerűen egymásba szerettünk, nagyon. A kémia is működött, nagyon szerettünk együtt lenni. Persze közben nagy csatákat vívtunk a köztünk lévő különbségek miatt, ezen csak rontott, hogy mindketten nagyon önfejűek vagyunk és büszkék. De mégis kitartottunk és a szerelem nem múlt el. Végül mindketten kiléptünk a rossz kapcsolatainkból és én időt kértem, ameddig a gyermekem és én is rendbe jövünk lelkileg. Azóta egy katasztrófa az egész.Ő rögtön akarná, összeköltözéssel, mindennel, nekem vannak fenntartásaim. Neki rendezetlen az élete, nem éppen legális munkákkal keresi a kenyerét, szórja a pénzt és ha iszik rendkívül bolond. Én pont az ellenkezője vagyok. Tudom, hogy vágyódik ebbe az életbe, de nem vagyok biztos benne, hogy a lustaságát legyőzve változni tudna. Segítsetek kérlek, mert én elvakult vagyok, nagyon szeretem és ő is engem. De félek, hogy később gondok lesznek és az előző rossz helyett most még egy rosszat választanék.

2014. dec. 14. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék bele. Ha eddig nem változott meg, hidd el veled sem fog megváltozni.


Nálam már ott kiverné a biztosítékot, hogy iszik (nem a mértékletes alkoholfogyasztásra gondolok).


Lehet, hogy még elvakít a rózsaszín felhő, de így kívülállóként annyira egyértelműen látszik egy nagy NEM.

2014. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Az ivás alatt azt értem, hogy havonta egy-egy alkalommal, mikor összekerül a vele azonos barátaival, akkor minden van...Persze a haverjainak is mindnek család van, de nem szokta érdekelni őket, semmilyen szempontból.
2014. dec. 14. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy minden van a haveri bulikon?
2014. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor 2-3 napig is eltűnnek, bár ő már erről leszokott (állítólag miattam). Nagyon "menő" kör az övék, éppen ezért a nők is folyamatosan ott vannak az ilyen after partykon. Lehet mióta én vagyok neki ilyeneket nem csinál, de az előző párja és a saját gyereke mellől is eltűnt napokra.
2014. dec. 14. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, még ha most már nem is tűnik el napokra, de engem aggasztana még a pénzkereseti módszere és a pénzszórása, amiről írtál.

Nekem túl zűrösnek tűnik.

És te írtad is, hogy pont az ellenkezője vagy. Szerintem ez hosszútávon nem működne és te többet is szenvednél, mert tűrnöd kellene.


Jobb az elején megoldani ezt a dolgot, mint évek múlva rájönni, hogy mennyi időt elpazaroltál.


De ez csak az én meglátásom a leírtak alapján.

2014. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy dilemma. A szerelem nem szereti a "komolyságot".Te szerelmet is szeretnél és komolyságot is.
2014. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!