Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy a férjem megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy a férjem megcsal, de konkrétan nem tudom bizonyítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

lehet hogy indokolatlanok az érzéseim?

3 éve vagyunk együtt,van egy 8hónapos kisfiunk fiatalok vagyunk 23évesek..töbször lebukott már a csajozása miat,1szer a b.nömme kezdet ki sms-be bevalodta hogy jó lenne vele azt csinálni.msn közbe is lebukott mikor célozgatott a leányzonak..legutoljára véletlenül sikerült belépnem az eimail cimére és ott volta alevelezése a volt munkatárs nöjével,hogy tetszik neki meg hogy mindig felhivja de ö ne hivja mert nincs térereje meg hogy tetszik neki meg hasonlok....mit tegyek?én szeretem de már nincs bizalom nem tudok neki hinni....:(


2007. nov. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el tudom mit érzel.Én is három év után jöttem rá sok érdekes dologra.Pedig mindent megadtam neki.Hónapokat vivódtam mit tegyek.Én nem tudom megbocsátani mert hiába igérget mindent nincs többé bizalom.Mérlegeld tudsz neki hinni ha vele maradsz?.Ha kiteszi a lábát nem fog azon járni az eszed hol van és kivel?Bizalom nélkül nincs semmi sem.Én nem azt mondom,hogy dobd ki csak mérlegelj.Mert nem hiszem,hogy így le lehet élni egy életet.Hidd el én tudom mit érzel.Átéltem.Három évig voltunk együtt.Drukkolok nagyon.Vigyázz magadra.Ja nálam tudod mi volt a döntö mikor már beteg lettem testileg is az egésztől.
2007. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképpen beszéld meg a férjeddel a problémát. Célosgass rá pl. hogy keveset foglalkozik veled,milyen most a kapcsolatotok.Említsd meg neki milyen volt, amikor megismerkedtetek. Az érzéseidben neked kell biztosnak lenned. A másik, hogy előbb vagy utóbb kiugrik a szög a zsákból, és én ezt a te helyedben megelőzném!Főleg, ha baba is van. Ez már nem csak egy párkapcsolat, ahol gyerek van, ott felelősségnek is lennie kell! Beszélj vele mindenképp, mert ez az élet már nemcsak róla, hanem rólatok szól. Tisztázd vele, állítsd helyzet elé, ha másképp nem megy. Nehéz ilyenkor okosnak lenni, jó tanácsot adni. Sok sikert! Próbáld meg!

2007. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
"Véletlenül sikerült belépnem az emailjébe..." pffff... mit szólnál hozzá, ha a te üzeneteidet olvasgatnák? Minden személyes dolgát elolvasod? Majd ha egy bugyit találsz, vagy rúzsnyomot, szóval egyenes bizonyítékot találsz, akkor dobd ki. De a másik személyes levelezésében túrkálni undorító és aljas dolog.
2008. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaaajjjjj már de ki vagy akadva akár csávó vagy akár nő Te is meg fogod tenni, csak kerülj egy rossz kapcsolatba és nézzen ki jól a párod és tudjad hogy a környezet amibe nélküled van elég "veszélyes"... akarva akaratlanul is a saját nyugtatásodra meg fogod nézni! tudom milyen szar, most már nem nézem meg amióta olyan láttam amit nem akartam, nem hittem el a magyarázatot, nem volt durva de számomra érthető... lehet aljas dolog de néha jobb hogy kihúzzon egy élethelyzetből amit még Te se akarsz igazán!
2009. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike az eddigi válaszokat,tanácsokat.De már 2 hónapja külön vagyunk és a válás is folyamatban.Sajnos többször is lebukott így ez volt a helyes döntés a részemről.
2009. okt. 10. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!