Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondjátok, hogy ti csak egy normális srácot kerestek, akkor konkrétan mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Milyen jellemzőkre, mi van ilyenkor a fejetekben, nyugodtan írjátok le részletesen, lehetőleg ne csak egy szavas válaszokban :-)
2011. jún. 24. 01:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálam a normális = romantikus, nem a szex jár a fejében.. ne legyen nyálas, de szeressen tiszta szívből (:
2011. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem issza magát részegre minden hétvégén, leginkább soha sem. Lehetőleg nem dohányozzon. Ne az legyen az életcélja, hogy minél több lányt meghúzzon, mert az milyen "menő".

Fontosak legyenek számára az érzelmek. Legyen őszinte, hűséges. Mindent el lehessen neki mondani. Legyen önbizalma. Legyen szenvedélyes, határozott. Normális lányt akarjon, ne egy olyat aki egy tuskót csinál belőle...


Kicsit többet írtam, hogy mi nekem a normális, ez már inkább az ideális.

2011. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Húha, muszáj itt mindenki előtt rólam beszélni??? o_O
2011. jún. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális alatt én azt értem, hogy:

- ápolt legyen

- kommunikatív

- tudjon szeretni és engedje, hogy szeressék

- őszinte

- megbízható

- szenvedélyes

- hűséges

20L

2011. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

höhöhöö :D rám is a legtöbben azt mondják hogy normális vagyok, pedig:

indokolatlan mennyiségű szesz belém tud folyni és olyankor megbutulok mármint kijön a hímsovinizmus akár dohányzok és megdöntenék minden leányzót stb...

olyan igazi rottyendáré kb 2 hetente elő szokott fordulni

mindazonáltal udvarias, kedves, kommunikatív, vicces férfi vagyok

2011. jún. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Arra gondolnak, h jóképű srácot keresnek.
2011. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsónak sajnos igaza van. Ha helyes a srác, elvakítja őket, és onnantól ez mind csak rizsává válik. Tapasztalatból mondom....
2011. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtak azok szépek és jók. De ha "nincs meg a szikra" akkor hiába "normális" valaki, abból csak egy jó barátság lesz. A szikrához meg külső kell, ahogy előttem is leírta már valaki. Ha nem vagy szexi, nem vagy olyan "igazi pasis", akkor nehéz dolgod lesz.
2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyen jóképű, és emellett ne legyen teljesen tahó. Akkor már megfelelő. Ha külsőleg nem tetszel neki akkor viszont átlagon felüli, elképesztő személyiség kell, hogy fizikai vonzalom hiánya mellett is beléd szerethessen.
2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
09:06 - ha meg nem vagy helyes, a felsoroltak nagyon is fontosak, sőt ennél több kell, aminek kurv@ nehéz megfelelni.
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!