Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt. Mind a ketten 18 évesek vagyunk. A problémám az, hogy az utóbbi egy hónapban nem foglalkozik velem olyannyira, hogy meg is mondta hogy most vannak fontosabb dolgok (ami a barátait jelenti). Ha beszélgetünk egyszercsak lelép a beszélgetés közben, majd másnap ír, mintha mise történt volna. Nem tudom megbeszélni vele és nem tudom miért csinálja ezt velem. Találkozni se nagyon tudok vele mert mindig az utolso percekben lemondja vagy elhalasztja. Ha összejönne hogy valahol összefutunk, mindig megvárat, 15 perceket. Egyszerűen azt érzem hogy nem teper értem. Persze nem is kell annyira mint amikor összejöttünk, de néha elbizonytalanodok hogy miért van ez. Mit javasoltok, mit tegyek? Szakítani nem fogok mert szeretjük egymást nagyon, ez csak valamilyen átmeneti érzelmi hullám lehet nála. Hogy kezeljem? Nagyon fáj nekem. Flegma nem leszek vele. Inkabb huzodjak vissza es érezze hogy akár el is veszíthet vagy keressem megjobban a társaságát? Nem vagyok most sem rá mászva.

2015. jún. 25. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold kicsit,amíg ő nem akarja veled megbeszêlni hogy mi a búbánat baja van.Foglald le magad addig.
2015. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez eléggé úgy hangzik, hogy ő már nem szeret téged. Sajnos.
2015. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne jelentkezz nála egy darabig. Várd meg, míg ő keres. Aztán majd elválik.
2015. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!