Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Párom és munkatársai együtt járnak kocsival dolgozni, és van egy új lány náluk, aki szintén velük jár most és engem nagyon zavar, mert féltékeny vagyok rá. Állandóan szívatom vele a párom, nem bírom ki, hogy ne, de félek , hogy épp így fogom felhívni rá a figyelmét. Bár azt mondta nem tetszik neki, mert csúnya. Mit csináljak, hogy befogjam a szám és ne érdekeljen?
2015. jún. 26. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10#-barátom,barátnőm,társa,partnerem,még a csajom,pasim is megfelelőbb mint a párom szó.Az ember nem monogám 2 genetikai kód vezérli az életben maradás,és a fajfenntartás,ezeket semmilyen érzelmi,értelmi,társadalmi értékkel nem lehet felülírni hiszen génjeinkben hordozzuk,a párom szó a bulvár szüleménye,számomra minősíti a használóját is hiszen azt sugallja hogy nincs egy önálló gondolata egy olyan ember megnevezésére kivel intim kapcsolatot ápol.Amennyiben szarkazmusból kérdezted beka.hato:)
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Baratom akar 5-10 is lehet

baratnom ugyszinten

Tarsam a vallalkozasomban van, esetleg a tarsasjatekban

partnerem, az uzletben van, es az egyejszakas kalandjaimban

csajom pasim ugy 18 ev alatt meg elmegy, kesobb mar nem


A parkapcsolatbol is lehet a parom kifejezes nem gondolod.

2015. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy bárki is azt állította, de kb úgy válaszoltatok mintha az lennék. 7-es nem is értem mi a probléma a párom megnevezéssel, millió ember használja, biztos mind hülye! 6-osnak igaza van, önbizalom hiányos vagyok, nem érzem magam szépnek. És tudom, hogy nem normális már ez a dolog, ezért is kérek tanácsot. Szóval, ha már észreveszem magamon, hogy problémám van és próbálok segítséget kérni, akkor legyetek kicsit elnézőbbek és megértőbbek! Köszönöm.
2015. jún. 26. 11:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért használja millió hülye mert a bulvárfos elönti az agyukat,érted?
2015. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jézusom, nyugodj már meg! :D Mire alapozod, hogy a párom szót a bulvárvilág szülte?? Honnan veszed? Azért mert esetleg a celebek is használják ezt a szót? Esetleg akkor ne találjunk ki egy új nyelvet amit a bulvármédia nem használ??
2015. jún. 26. 12:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jolvan 14-es tiszteletben tartjuk a velemenyed a parom es en....
2015. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Itt teljesen felesleges, a kérdés szempontjából irreleváns dolog volt belekötni a "párom" megnevezésbe. Még ha a Kérdezőnek az esne jól, hogy "cuncimókusnak" hívja a barátját, akkor sem érteném meg ezt a kötekedést. Ha valakinek nem tetszik a "párom", ne használja, de ne is kössön bele másba ilyesmiért, mert ettől önmagában nem lesz senki kevésbé intelligens.


Hogy a kérdésre is válaszoljak... Kérdező! Én magam is önbizalomhiányos vagyok, de nagyon igyekszem leküzdeni magamban a vágyat, hogy felemlegessem az esetleges féltékenységem a barátomnak. Vagy akár azt, hogy épp mivel vagyok elégedetlen magammal kapcsolatban (pedig van ilyen bőven). Idővel valóban idegesítővé válhat az ilyesmi számára, főleg, mint ahogy fogalmaztál, "állandóan szívatod vele". Képzeld bele magad a helyébe, ha folyamatosan azzal zaklatna, hogy őt mennyire zavarja az egyik férfi a környezetedben, akiről te nem gondolsz semmit - ugye, hogy hosszabb távon idegesítő lenne?


A legtöbbet úgy tudod kihozni magadból, ha megpróbálsz felülkerekedni ezeken a negatív gondolatokon, s elfogadod, hogy a párod úgy szeret, amilyen vagy. Feltételezem, ezt hangoztatja is. Próbálj meg a pozitív megerősítésben jobban hinni, amit tőle is kapsz, s ne gondolkodj ezen a nőn sokat. Hiszen a barátod is megmondta, hogy nem tetszik neki. Nem tudom, mióta vagytok együtt, de a legkevesebb volna, hogy ennyi bizalmat megszavazol neki, elfogadod amit mond, és nem lovagolsz a témán tovább.


Sportolj, fejleszd önmagad olyan téren, amelyben hiányosságot érzel magadban, ami zavar. Ha te is teljesértékűbb nőnek érzed magad, kevésbé fog érdekelni, az ilyesmi.

2015. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Meg fogom tartani a tanácsaidat! :)
2015. jún. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!