Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek a barátom barátaira féltékeny?

Figyelt kérdés
Igazából csak 3 baráttal van probléma. Ha nem velük megy el a barátom, akkor "nem zavar", de ha velük megy akkor egyszerűen "rosszul vagyok". Mindig idegeskedem, rosszkedvű vagyok. Mit tehetnék? Állandóan attól félek, hogy ők érdekesebbek, jobbak lesznek nálam, és el fogom veszíteni a barátomat, mert annak a 3 barátnak nincs nőjük, és ők "egy olyan világot kínálnak" ami csupa móka és kacagás felelősség nélkül. De csak velük kapcsolatban érzem ezt, senki mással kapcsolatban, akivel a barátom találkozik. (Igaz, ezzel a 3 baráttal többször is volt gond annak ellenére, hogy a barátom már párszor beszélt velük hogy kicsit embereljék meg magukat, de semmi változás. - Ez lehet a háttérben?)

2015. jan. 27. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátod biszex vagy homo hajlamú?
2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem, hetero.
2015. jan. 27. 19:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem azt hogy " "egy olyan világot kínálnak" ami csupa móka és kacagás felelősség nélkül" hogy csak szórakozni kell, nincs kinek "beszámolni" a dolgokról, szabadon lehet csajozni meg ilyenek. Sokszor a barátai még akkor is mondják neki hogy stírölje a csajokat, mikor ÉN ott vagyok. Sokszor én is kérdeztem már a barátomat az utcán hogy ez a lány szép-e, csinos-e, jó-e a feneke, de az más. Nem baj hogy megnéz másokat, de ne feltűnően.
2015. jan. 27. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mitől félsz? A barátod nem b*zi!
2015. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Most fog kiderülni hogy barátod mennyire érett és felelősségteljes ember. Ha nem az úgyis az lesz amit mondtál. Ha viszont az akkor minden OK

2015. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bízzam csak az időre? Hogy ha majd a barátom "bizonyítja" hogy attól ha néha elmegy velük még nem akar majd velük lenni non-stop és engem elhanyagolni?

De addig mi legyen? Addig is csak idegeskedek meg rettegek.

2015. jan. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!