Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor hogy gondolkodik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy gondolkodik egy nő? Sziasztok! Hosszú évek óta élek párkapcsolatban, eddig viszonylag boldogan, kisebb nagyobb problémákkal. A barátnőm nem csaltam meg soha.

Figyelt kérdés

De van egy hölgy, aki már régebb óta nagyon tetszik, ha meglátom nem tudom róla levenni a szemem, ami persze látványos, de olyankor nem tudom irányítani őket csak úgy tapadnak rá.A kapcsolatom viszont egy ideje már a megsemmisülés irányába tart, van egy nagy gond, amit nem tudunk megoldani, nélküle viszont nincs jövője. Egyre távolodunk.

A nekem tetsző lány viszonozta a bambulásom, szebben kifejezve szemezgetünk egy ideje, rám-rám mosolygott. Aztán nemrég találkoztunk egy szórakozóhelyen és beszélgettünk. Elmondtam neki az érzéseimet őszintén, beszéltem arról is, hogy fogalmam sincs mit csináljak.

Lehet, hogy nem tőle kellett volna tanácsot kérnem...

De normálisan kezelte a helyzetet, azt mondta, hogy ő ilyenbe nem szeretne belemászni, mert egy titkos kapcsolattal lebuknánk, stb, de ha véletlen találkozunk valahol, akkor még dumálunk. Végül is én csak annyit kértem, hogy had ismerhessem meg, bár ezt nem tudom, hogy gondoltam.

Nos a lényeg:

Azóta nem akar velem beszélni, ha látom és rám néz már nem mosolyog, inkább úgy néz rám, mint aki megvet, nem is köszön.

Hol rontottam el? Vagy ennyit változott a világ, azalatt a pár év alatt amíg nem csajoztam, hogy már félreértem a jeleket?


2010. febr. 22. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félre értette a helyzetet. Ha azt mondta nem akar bele mászni az lehet A) nem kellesz neki B)nem akar ő lenni az a bizonyos harmadik(itt érthetett félre) C)nem akar befolyásolni a döntésedben, inkább kivár. Én a B)-re tippelek..
2010. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom elmondani, hogy nekem mik lennének az indokaim ebben a helyzetben, mert ugyanígy cselekednék. még ha irtóra ettszenél is, amint megtudom, hogy barátnőd/feleséged (pláne)/tartós kapcsolatod stb. van, azonnal leállítok mindeféle alakuló érzelmet az irányodban, mert tiszteletben tartom a meglévő kapcsolatod, még ha éppen tönkremegy, akkor is. van aki ismeretlenül is képtelen megbántani egy másik embert, így a saját érdeklődését, vágyait a háttérbe szorítja. ez lehet egy indok.
2010. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:

Én nem kértem tőle, hogy legyen a harmadik, csak valami kapaszkodót kerestem talán, most hogy csúszik ki a lábam alól a talaj. Valamit ami segít meghozni egy nagyon nehéz döntést, és talán valamit ami biztonságot ad, hogy ne kelljen attól félnem, hogy ha rövid időre is, de egyedül maradok.

2:

Ő már akkor is tudott a kapcsolatomról, mikor még csak kacérkodott.

Az nem lehet, hogy igazán nem is tetszek ill. tetszettem neki, csak viccesnek találta, hogy nézem, mikor komoly kapcsolatban élek?

2010. febr. 22. 14:16
 4/7 A kérdező kommentje:

Vajon mit kellene most tennem?

Először rendezzem le jelenlegi kapcsolatom, és aztán keressem meg újra? Vajon lenne még esélyem?

Vagy mire szakítok, addigra már túl lesz az egészen és nem fogom érdekelni? Ezért keressem meg annak ellenére, hogy nem akar velem beszélni?

Vagy már most túl van az egészen és bármit teszek irreleváns a szempontjából?

2010. febr. 24. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! be kell létnid hogy nem mindenki képes belemenni egy titkos kapcsoltaba. szerintem nem is vagy belé szerelmes csak mindössze a testét kívánod. én azt tanácsolom hogy a mostanival rendezd a kapcsolatod. egyáltalán nem értem mi lehet olyan probléma amit nem tudtok megoldani. ha két ember összetartozik és szeretik egymást akkor nincs olyan amit ne lehetne megbeszélni megoldást találni a problémákra. Problémák itt is lennének ebben az újban főleg ha ez csak egy ilyen alkalmi kapcsolat pár légy ott lenne. És még 1 valami minek mész a párod nélkül szórakozni ahol fröltölgetsz nekem már ez is sok emelet magas. Azt mondom neked zárkózz be egy szobában gondold át a helyzeted miért nem működik ez a mostani kapcsolatom már én mit tettem azért hogy működjön? ezekután is azt mondod hogy már nem lehet mit tenni akkor tedd meg a szükséges lépéseket válj szét költözz el .és akkor visszatérhetsz ehhez az elbűvölő másik nőhöz.
2010. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve az a gáz, hogy félsz egyedül maradni. Tehát nem azért fogsz kapcsolatot létesíteni, mert akarod az illetőt, és őt akarod, hanem azért hogy legyen valaki. Vagy azért maradsz a jelenlegivel mert nem akarsz egyedül lenni, hiába nem jó már vele. Ezen gondolkodj el, hogy ne mankónak használd a nőket, hanem próbálj megállni a saját lábadon, és ha ez megy, akkor meglátod sokkal jobb kapcsolataid lesznek, nem a megalkuvásról meg a gyávaságról fognak szólni. Kemény dolog szembenézni magunkkal, dehát azért vagyunk hogy fejlődjünk.
2010. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ülj le a lánnyal és beszéld meg vele a dolgokat. Szerintem nem sok esélyed van ,ha már nem is köszön, de azért érdemes tiszta vízet önteni a pohárba. De kérlek nehogy kiejtsd a szádon, hogy félsz egyedül maradni és ne tőle kérj tanácsot, hogy mi legyen a régi kapcsolatoddal! Szerintem azt Te már rég eldöntötted. Sok sikert kívánok!
2010. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!