Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam rajta. Állandóan elképzelem, ahogy megverem, ahogy fájdalmat okozok neki. Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
Eljárok rendszeresen sportolni, eljárok csak úgy sétálgatni, hobbim is van..cukorvirágokat csinálok, sok-sok jóbarátok részt nézek, tehát lefoglalom magam és mégis akkora bennem a düh legszívesebben leborotválnám a haját (mert tudom, h ez a hiúságán csapna), megverném de úgy, hogy lefognák és én meg csak püfölném (tudom ez is nagyon rossz lenne neki, hogy egy lány megveri, mert ő nagyon szereti a verekedést, a harcművészetet stb.) Annyira szerettem és csak kihasznált, még arra is képes voltam miatta, hogy más országba költöztem, hogy közel legyek hozzá és csak játszott velem, az érzéseimmel. és fél éve már püfölöm képzeletben.. saját magamat teszem csak tönkre, egy roncsnak érzem magam :( annyira bosszút állnék..
2015. jún. 26. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos nem tudsz sokat tenni,és ne hibáztasd magad,nem a te hibád.

Ez egy utolsó legalja ember, hidd el nagy az esélye, hogy előbb-utóbb belefut egy olyan nőbe,aki jól megszívatja.

Mindenki szerelmes lesz egyszer,és az ilyen emberek,az ilyen xar emberek nagyon rosszul szoktak járni.

Nem tudom mikor történt a dolog, de próbálj meg ismerkedni, az önbecsülésed és az önbizalmad padlón, ez nyilvánvaló.

Amikor majd találkozol egy normális emberrel,akitől folyamatosan kapod a pozitív visszajelzéseket, helyre fogsz jönni szép lassan.

Természetesen ezt nem szabad siettetni, erőltetni sem.

Magadnak bizonyíts, hogy egy ilyen senkiházi xar alak nem tudott padlóra vinni, túléled,talpra állsz és baxa meg ez a gyökér.

Kitartás,az idő neked dolgozik :)

2015. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem ennyire, de mindannyian jártunk már így...

Hagyd a bosszút.. hagyd az egészet!

2015. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!