Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd idegen férfiaktól kapna dága ajándékokat?

Figyelt kérdés
Ha például egy nagyon drága parfümöt kapna (Lancôme, 20 ezer Ft körül) egy fiúismerősétől, akit te nem ismersz, és csak barátok. A srácnak állítólag nem tétel, magas beosztásban dolgozik egy jól menő cégnél, ti nem vagytok a toppon anyagilag.
2015. jún. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a helyzet egy egészséges emberben is komplexusokat alakítana ki, engem zavarna.
2015. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt: csak barátok, és nem ünnepre vagy alkalomra, hanem csak így spontán
2015. jún. 27. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna. Megjártam már ezt, bár közben a csaj tandíját és albérletét közben én fizettem (+ én vásároltam be általában), és ezért nem voltam igazán toppon. Cserébe viszont kis ajándékocskákkal olyan könnyen el tudták csábítgatni, hogy az valami hihetetlen volt.


Szóval igen, zavarna. Járjon akkor vele és ne az én időmet pazarolja.

2015. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Jóhogy.
2015. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Eldurrant egy kicsit az agyam, sorry a szóismétlésért.
2015. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogy zavarna,örülnék neki,bár 20 ezres ajándékon felhúznám magam hogy ez kevés :,D fújja magára.


de egyre nagyobb értékben kérném a barátnőmet,hogy húzza le a majmot,

pénzt,értéket,amit lehet lehúzunk,a nőmet úgyse merné elvenni mert akkor én még a bőrét is :,D


szóval szívesen fogadnám,de csak akkor ha ha azért lehetne többet is kihozni a dologból,mert azért egy parfüm édes kevés,ezért nem játszanánk taktikát....de hasznomra válhatna még ez az adakozás !!

2015. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha meg akar csalni akkor úgyis meg fogja tenni, attól függetlenül, hogy engem zavar e vagy sem.


Tudja nagyon jól, hogyha megteszi, akkor kivágom mint macskát... és nincs visszaút, 2. esély, meg megbocsátás.

2015. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!