Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hová tennétek ezt a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hová tennétek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli barátnőm, az ő helyzetét írnám le. Kérlek ne ítéljetek, elég sok mindenen keresztül ment már. Röviden összefoglalva: az első komolyabb párkapcsolata 4 évig tartott, a férfi a kapcsolatuk végén bántotta (nem megverés+egyebek, 'csak' agresszió). Így 4 év után dobta őt, de nem kellett sokat várni, összejött egy másik férfival "felejtésképpen". Ő meg az első pasija elég jól ismerik egymást, szóval ez amolyan érvágás is volt a másik pasasnak. Vele 1,5 évig voltak együtt, a kapcsolatuk tényleg szinte csak a szexen alapult. A barátnőm nem nagyon tanúsított érzelmet a férfi iránt, mert legbelül még az első szerelmét szerette. Elmondása alapján nem tud rajta túllépni..megmaradtak "barátoknak". Persze ez a megdöglött a kutyád, de megtarthatod módszer nem nagyon vált be. Februárban szakított a másik férfival, mondván, hogy kiégett a kapcsolatuk. Megpróbálták, de nem sikerült. Márciusban meg elkezdett újra találkozni azzal a férfival, aki agresszív volt vele. Tudom, hogy még mindig szereti őt, újra is szeretné vele kezdeni elvileg. Rengeteget vannak együtt, találkozgatnak, újfent eljutottak azóta a második első csókig. Most írnék egy érdekes dolgot: elvileg nincsenek együtt, de találkozgatnak, mint régen, csókolóznak, ugyan még szex nem volt. Na de a legfurább, hogy összejár szexelni azzal a csávóval, akivel 1,5 évig voltak. Azt mondja nem szereti, csak nagyon vonzódik hozzá testileg...szóval értitek..újra akarja kezdeni az első volt pasijával, de közben meg össze jár kefélni a második volt pasijával. Sokszor mondtuk már neki a többiekkel, hogy tényleg ideje lenne választani közöttük, mert 2 szék közé fog esni..pedig kezdtük azt hinni, hogy megváltozott. Legalábbis nagyon úgy tűnt, hogy TELJESEN MEGVÁLTOZOTT JÓ IRÁNYBA, de most meg ezt teszi..többek között...meg a szórakozó helyeken egyre inkább rákapott a piára...fiatal, oké, de akkor is. Ti hová tennétek ezt a viselkedést?


Barátnő: 24 , 1.expasija: 34 2. expasija: 32



2015. jún. 27. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést? Mit csináljon a lány? Lépjen ki ezekből az egészségtelen kapcsolatokból. Legyen egyedül, koncentráljon az élet egyéb dolgaira, találja meg a helyét a munkában, aztán közben majd jön egy új szerelem.
2015. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval röviden:

Luszászítá együtt volt egy agresszív állattal de ő volt a nagy Ármándó. Csak rossz kiszerelésben.

Aztán Luszászítának elege lett és összejött Kupidóval, de Kupidót nem szerette de a szex jó volt.


Most Kupidóval dug és Ármándóval enyeleg, közben meg piál, ergó rákerült a szánalmas rib**ancok listájára. De röviden: Neki semmi sem elég jó. És a másik kell a jó? nem! kell a rossz? kell hát

2015. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tulajdonképpen ez a kérdés, hogy mit csináljon...most akarja újrakezdeni az 1. expasijával, szédíti szegényt, közben meg eljár kefélni a másikhoz, de elvileg egyikkel sincs együtt. Együtt lakunk, úgyhogy teljesen ismerem, de ez a viselkedés megrémít. Próbáltam hatni rá, ez a lépjen ki mind2-ből már milliószor elhangzott tőlem is és a többi baráttól is. Úgymond 1 hónapig volt egyedül, kettejük nélkül. Na akkor tudott élni kötöttségek nélkül, de azt mondta, hogy akkor is akárhogy próbálta kiverni a fejéből az első pasast, akkor sem sikerült.
2015. jún. 27. 20:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Ennél szebben meg sem fogalmazhattad volna. :D
2015. jún. 27. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Jajj mindjárt meg is sajnálom....

az ilyen nők nem jók többre szexnél.

2015. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amint írtam több van a háttérben, csak 2 órába telt volna leírni az egész sztorit. Habár az igaz, hogy a mostani helyzeten nincs mit szépíteni.
2015. jún. 27. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Na most már értem ahogy Ces-one rövidítette.

Háát a csaj nem 100-as, szerintem a végén még kezelésre szorul majd.

2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"kard által vész, ki karddal él"

Ilyen esetekben nem lehet az ember okos, szerintem...

2015. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Interferencia ***** válasza:
Hát nem szemmagasságban lévő polcra.
2015. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de a barátnőd hülye.

Amúgy nem értem, az agresszív férfiban mit szeret? A testét nem valószínű, mert akkor nem kefélne a másik férfival. A személyiségét nem valószínű, mert egy agresszív állat. Akkor mit???

2015. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!