Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értékelnétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értékelnétek az ilyen viselkedést? Teljesen tanáncstalan vagyok, kíváncsi lennék ki mit gondol

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, ha épp nem találkozunk facebookon kommunikálunk egymással. Ma is a szokásos beszélgetés folyt a napi dolgokról és egyéb témákról, a megszokott hangnemben. Este rámtört, hogy hallanám élőben a hangját is, így felhívtam. Kellemeset beszélgettünk, majd mikor felhoztam, hogy mennyire várom a holnapi találkozónkat, úgy tűnt mintha nem is rémlene neki, hogy megbeszéltünk egy találkozót és távlatokban beszélt az egészről, hogy majd lesz valahogy, majd még egyeztetünk róla, aztán ő volt az aki a hívás befejezését kezedményezte "majd még beszélünk, puszi" zárással.

Furcsa volt az egész, de gondoltam nem hívom vissza, nem hozom fel írásban, erre ő írt nekem, hogy milyen furcsa, hogy én hívom őt mégis ő érzi úgy, hogy zavar engem, és úgy általában ha telefonon beszélünk úgy érzi, hogy zavar engem valamiben. Erre válaszként a telefonbeszélgetés alatti szokatlan válaszai és emiatt a zavar engem gondolat miatt én írtam neki, hogy sokszor fordítva érzek így amire annyi volt a válasza, hogy érdekes. Utána nem írtam neki és nem boncolgattam a témát mert nem igen akartam feszültséget, csak annyit írt hosszabb idő után, hogy amúgy nincs semmi baja, amire válaszoltam, hogy ha ő mondja akkor elhiszem. Később erre már nem is reagált már csak annyit írt, hogy a napi feszültség közöttünk letudva, ezt egészen biztosan kijelenthetjük. Én még jó éjszakát kívántam neki, ő ennyit sem pedig akárhol is van mindig el szokott köszönni tőlem.

Szerintetek miért viselkedett velem így azután, hogy normálisa stílusban kommunikáltunk egész nap, mindketten az újabb találkozót vártuk, és amúgy az egész hosszú hétvégét együtt töltöttük remek hangulatban, boldogan, feszültség és vita nélkül?


2015. máj. 5. 00:03
 1/6 Marko polo ***** válasza:
Lehet megjött neki...
2015. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánatkérés helyett inkább visszatámadott, ennyi.

Ha azt akarod tudni, miért viselkedett így... nos, ezt a kérdést neki kell feltenned.

2015. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izgul?
2015. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első - Amúgy épp meg van neki, eddig csak hallomásból hallottam ilyet, hogy ekkor feszültebbek a nők de tapasztani nem tapasztaltam egyszer sem. Lehet tényleg emiatt viselkedik így?
2015. máj. 5. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, tök más miatt volt feszült, vki felidegesítette, nem biztos, hogy miattad volt. a mensiről meg annyit, hasi görcs, derék-, hátfájás, feldagad az ember hasa, feszül a melle, tamponnal kell szarakodni, elég nagy szívás. érthető, ha olyankor kissé nyűgös, türelmetlenebb az ember.
2015. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki idegesebb néha. Ha ez nem gyakori, akkor nem érdekes, el kell felejteni, az új, jó beszélgetésekre figyelni.
2015. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!