Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom ezt kerek-perec így kijelentette?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén, ezért minden tanácsért hálás vagyok. Arról van szó, hogy az utóbbi időben elég sokat voltunk együtt kettesben, és barátom nemrégiben azt mondta, hogy elég sok a feszültség kettőnk között, ezért jó lenne, ha pár napot egymás nélkül töltenénk, hogy utána feltöltődve tudjunk egymásnak örülni, mert olyan apró dolgokon veszünk össze, amivel csak egymást készítjük ki, de ha ritkábban találkozunk, jobban megbecsüljük az együtt töltött időt. Tudom, hogy egyrészt igaza van, mert néha becsúszik nálam egy-egy hiszti, és neki is elég nehéz természete van, szóval bőven abban az időszakban vagyunk, hogy vagy csiszolódunk egymáshoz, vagy előbb-utóbb megöljük ezt a szerelmet. Azt is mondta, hogy nagyon szeret, és tényleg ne ijedjek meg, de szeretne már a barátaival, családjával is lenni. Jogosnak érzem, viszont nem értem, miért kell így kijelenteni ezt, hiszen egy-két napot mindig egymás nélkül töltünk a héten, barátaival is el szokott menni sörözni, szórakozni, és mi is eljárogatunk otthonról, nem csak ülünk otthon egész nap, együtt videó játékozunk, csak csüngök rajta végig. Vagy tényleg túl sokat voltunk már együtt? Amúgy én nagyon szerelmes vagyok, de ő hiába mondja ezek után, hogy mennyire szeret, attól félek, hogy csak mondja, de már nem érzi, és valójában ez egy szépen megfogalmazott szünetelés, vagy annak a jele, hogy kialudtak az érzései. Kétségbe vagyok esve, gyomoridegem van, és fogalmam sincs, hogy kellene ebben a helyzetben viselkednem.

(Tudom, másnak ennél sokkal nagyobb gondjai vannak, de életemben először vagyok igazán szerelmes, és nem szeretném, ha véget érne, ezért kérlek titeket, ne szóljatok le egyből, hogy megérdemlem, mert hisztizek néha, meg ilyenek. Légyszíves, próbáljatok meg építő jellegű tanácsokat adni.) Előre is köszönöm mindenkinek! 20 L, 20 F 4 hónapja együtt


2015. jún. 28. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na azért a fiúk is szeretik eltúlozni a dolgot, és azt is hisztinek mondják, ha a barátnő megkérdez tőlük valamit,úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező hisztis. Az is lehet, hogy nem érzi a másik fél szeretetét, akkor meg minek örüljön annyira, mitől legyen olyan nagyon kiegyensúlyozott???

Kérdező, én ettől a legyünk külön-dologtól mindig is kiakadtam. Aki szeret, az akkor is szeret, ha épp pocsék passzban van, megpróbál akkor a kedvedre tenni, minél jobban szeretni, hogy elmúljon a rossz kedved, és megnyugodj. Nem mindenki akar majd ilyen könnyedén lepasszolni, ne gondold, hogy ez a normális.Ő még fiatal, nem áll készen az életre, rengeteget kell még tanulnia érzelmileg is. Nekem is sokat kellett várnom az igazira, és hidd el, megérte!Sosem kérne tőlem szünetet, még egy pár órára sem!

2015. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!