Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek, ha a bocsánatkérés melle kapnatok ajándékba egy aranyos kis kutyát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon megbántottam de szeretem es tudom hogy nagyon állat barát és imádja a kutyákat ezért is gondoltam, hogy nem virágot veszek vagy vmi hasonlót hanem egy kutyát ami meg hosszú ideig megmarad neki.

ebadta.hu/fajtatiszta-kutya/husky-mid-62 ilyen kölyök kutyára gondoltam.

Szerintetek bevállhat?


2015. jún. 29. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Eggyutt menjetek el kivalasztani nEki vele egyutt a kutyat. Szerintem jobb menhelyrol. Kedvesebb, talalekonyabb, jobb tulelok azok a kutYak. N
2015. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szereti a kutyákat, akkor ki fogod akasztani vele, mert minden normális állattartó tudja, hogy élő állatot ajándékozni marha nagy felelőtlenség.

Illetve ha állatbarát és jelenleg nincs kutyája az biztos nem véletlen, valószínűleg nincs ideje/helye vagy pénze rá, és felelős állatbarátként ilyen helyzetben nem vállal be kutyát.

Mondj le mihamarabb az ötletről, maximum plüsskutyában gondolkodj.

2015. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem írni, hogy a Husky meg különösen rossz választás ajándékba, mert szakértelem és elhivatottság kell hozzá, elég önfejű,nem a legegyszerűbb fajta.
2015. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg rossz ötlet ez így :/ Esetleg akkor tudnátok valamit ajánlani ami jó ötlet lenne?
2015. jún. 29. 13:25
 15/21 anonim ***** válasza:

Így békülési meglepi ajándéknak semmiképp ne.

A kutya nem valami hülye plüssfigura, hanem élőlény, sok évre szóló felelősség.

Ha szeretne a barátnőd kutyát, akkor majd békülés után nézzetek utána a fajtáknak, az igényeiknek, hogy melyik lenne a megfelelő és úgy válasszatok közösen.

Semmiképp ne csak az alapján, hogy "ez jujjdecuki"

2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Élethű vagy extrém aranyos ölelgethető plüss kutya. Tuti azzal fog aludni és így minden este eszébe jutsz.
2015. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul pont Husky-t? NEM! és NEM! Nem jó ötlet élő lényt adni bármilyen alkalomra.
2015. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok: nekem Husky-m van, hiába szép állatok, önfejűek, és néha nagyon kezelhetetlenek! Ne akassz senki nyakába akár 15 évig egy ilyen felelősséget, elhivatottság kell ehhez a fajtához.
2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon állatbarát vagyok és szívem szerint tele lenne a lakás mindenféle kóbor állatkával, azonban muszáj az eszemre hallgatnom, ami szerint csak nyűg lenne egy állat.

Szerintem sem jó ötlet.

2015. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Élő állatot soha nem adunk ajándékba, ez alapszabály! Nem tudhatod milyen fajtára vágyik. Mi van ha odaállítasz a husky-val és kiderül, hogy kistestűt szeretne? De látom már te is beláttad hogy rossz ötlet.


Ha nem szeretnél a hervadó virágnál maradni, akkor vehetsz ékszert, amit mindig viselhet. Plüssállatot, amit megölelgethet. Elviheted egy welness-napra, ha megengedheted magadnak akkor welness hétvégére. Menjetek kirándulni. Én ilyen maradandó élményeknek örülnék.

2015. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!