Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek?! Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?! Túl tökéletes a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. A párom pont olyan mint amilyet mindig is szerettem volna külsőre belsőre mindenhogy. Szeretem és ő is engem napi szinten többször elmondja folyamatosan dicsér. A kapcsolatunk pedig ijesztően tökéletes. Mindenben egyet értünk sosem veszekedünk de még csak egy vita sincs köztünk talán azért mert teljesen egyformák vagyunk. Lehet hogy mindenki ilyen kapcsolatra vágyik és csak én vagyok ilyen nyavajgos de nekem ez fura. Volt mar valakinek hasonló kapcsolata? Mit tegyek?
2015. jún. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenben élek lassan hatodik éve, két gyerekkel :) Tök jó! Amikor látom, mások milyen bizonytalanságokon mennek keresztül, mindig áldom a szerencsém, hogy a legjobb barátom, szerelmem ennyire illik hozzám és még soha nem bántottuk meg egymást. Nagy tisztelettel és odafigyeléssel élünk. Mit tegyél? Semmit nem kell tenned, csak megélned. Én nem hiszek abban, hogy "minden kapcsolatban vannak viták", ahogy mondani szokták. Ez csak azért igaz, mert számtalan ember rosszul választ és ezzel vígasztalja magát. Két ember, ha igazán összeillik, sosem bántja egymást.
2015. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig ebben én sem hittem. Párommal közel két éve vagyunk együtt,de eddig még komoly vitánk sem volt. 46 / F
2015. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát engem nem idegesítene. Mert egyszer mondtam neki mondjon 5 közöset bennünk és egyet sem tudott! Nagy, nulla! Semmit nem tudott mondani, de én sem! Ennek ellenére 3 éve vagyunk majdnem együtt. De mindig megy az oltás, mi nem unatkozunk, heti 1-2szer összeveszünk a biztonság kedvéért nehogy túl unalmas legyen.

Csak néha kicsit elszáll az a baj vele az oltogatásával, alázós szintre. De vissza fogom alázni az biztos.

2015. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék ilyen kapcsolatot,ez a túl szép minden,meg jó minden,nem tetszik,mert egyszer csak kipukkan ez a lufi.Azt szeretem ha zajlanak az események,nem mindig minden ugyanolyan,nem akarok mindenben egyet érteni a másikkal,nem akarom befejezni a másik mondatát,és nem akarom hogy ugyanarra gondoljunk,és ugyanolyanok legyünk.
2015. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már lassan második éve élek együtt a párommal, és a kapcsolatunk pontosan olyan, amilyet leírtál (meg amit az utolsó válaszoló írt, hogy ő nem akar :D ), és szerintem kívánni sem lehet jobbat. Kicsit nekem is ijesztő, de boldogok vagyunk, kiegyensúlyozottak, és ez fontos, az élet viharában kell egy szilárd, biztos pont, és a legjobb az, ha ez tényleg a másik feled.


Mondjuk, ez hangozhat unalmasnak kívülálló szemmel, de azért elég hasznos dolog, ha pontosan ugyanazokat a dolgokat szeretitek és megközelítőleg ugyanakkor jut eszetekbe meg kb ugyanakkor támad kedvetek azt csinálni. Én elég pörgős személyiség vagyok, mindig csinálni akarok valamit, szerencsére a páromnak sem az az életcélja, hogy a tévé előtt tespedjen nap nap után. Őszintén nem értem, miért azonosítják sokan a tökéletes kapcsolatot az unalmas kapcsolattal. Egy kapcsolat nem attól lesz izgalmas és eseménydús, hogy naponta, hetente kitépjük egymás haját. Sőt, mivel veszekedésre nem pazarolunk időt gyakorlatilag sosem, ezért eleve adott a jó hangulat, békés közeg és az idő/lehetőség hasznos, izgalmas élmények szerzésére. És a szex sem lagymatag, tekintve, hogy ez egy tökéletes kapcsolat, tehát nem kell felturbóznunk a tüzet egy vitával, hogy csak utána legyen igazán szenvedélyes, magától is eléggé falrengető a dolog :)


Kérdező: ne aggódj, örülj neki. Ne tegyél semmit, élvezd és reméld, hogy ez mindig így lesz. Én ezt teszem, és végtelenül boldog vagyok, sőt, egy igazán jó, támogató kapcsolat az élet más területeire is pozitívan kihat :) Szóval, csak hajrá :)

2015. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igazatok lehet tényleg élveznem kellene 😊

Nem unalmas a kapcsolatunk sokat nevetünk együtt és sok programot ős szervezünk. Megnyugodtam

2015. jún. 30. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök jó becsüld meg.

De ha nagyon aggodsz fél év nem olyan nagy idő még.lesz majd vita köztetek.

2015. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!