Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem egyszer megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem egyszer megkérdezte hogy nem irogatnak e rám más pasik, erre mondtam hogy nem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
de volt olyan hogy ö nem ért rá hétvégén nem egyszer és én akartam vele találkozni meg ott aludni .
2015. jún. 30. 16:08
 2/13 anonim ***** válasza:

És ha írogatnak? Ha olyan szándékuk van, mondod, hogy bocs, nem néztem volna ki belőled, hogy képes vagy rám mászni miközben van barátom. Szerintem itt be is fejezhetjük a beszélgetést.


Ha meg nem tudják, hogy van barátod, akkor írod, hogy bocsi, de van egy barátom akit mindennél jobban szeretek. Szerintem ezt a témát hanyagoljuk.


Ha te beszélgetsz egy fiúval az abszolút normális, még ha akar is valamit akkor is meg tudod mondani, hogy nem és ha felfogja, akkor szerintem ugyanúgy beszélhettek.


De ha nem is írogatnak rád, akkor nem értem mi a probléma. A barátod nem bízik benned? Pedig a bizalom egy fő támpillére minden kapcsolatnak.

2015. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat volt olyan hogy nalaaludtam és egy csaj irt ra akinek van pasija.És nem megnéztem hanem mutatott baratom valamit a telojan nekem és akkor irtak ra .Ezt nem értem hogy akk miért kérdezgeti.
2015. jún. 30. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én vagyok az egyetlen aki nem tudja ezt értelmezni? Ez magyar nyelv? Vagy valami új timbuktui?
2015. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze ez tök természetes. Attól, hogy annak a lánynak van barátja, még cseveghet a te barátoddal, de itt jön be az, hogy akkor te miért ne beszélgethetnél más fiúkkal.


Nekem is vannak fiú barátaim, de kb mind ismeri a barátomat és ővelük inkább személyesen találkozunk (nem szeretek annyira gépen chatelni velük), de van egy két távoli ismerősöm akikkel csak gépen tudok beszélni, azzal sincs semmi gond.


Barátomnak is van egy egyetemtársnője (van barátja), egyszer láttam élőbe, de őt nagyon gyakran beszélnek chaten még egyetemen kívül is. Van közös témájuk, ennyi.

2015. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4#


A kérdező barátjának nem tetszik ha a barátnőjére más pasik írnak rá. Én ezt vettem ki ebből, de a kérdés tényleg rosszul van feltéve.

2015. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó! Csak kicsit olyan érzésem volt mint amikor valami csökkent képességű írását olvasnám. Erre még a google fordító is azt írta, hogy "ismeretlen nyelv" :D
2015. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű itt összefüggéseket találni.

Én sem értem ezt a nyelvet :)

2015. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán ne a Facebook-on élj.

Én is regisztrálva vagyok, néha írok is a barátaimnak, de nem irogat rám senki pasi. Alig vagyok fent.

2015. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5-ös persze mindenki magából indul ki ez igy szokott lenni akk valoszinű te sem vagy egy nagy koponya .XD
2015. júl. 1. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!