Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal 2011-ben jöttünk össze először. 1 évet voltunk együtt, majd 1 évet külön. Most 1.5 éve vagyunk együtt. Tudom h szeret, de valami mégis fura. Van hogy bámulja a csajokat, de valami iszonyat feltűnően. Többször megharagudtam már rá miatta, de mindig tagadja. Felajánlottam neki, hogy ha úgy érzi, akkor menjen és csajozzon, de engem ne verjen át. Megnyugtatólag mindig azt mondja, hogy csak engem akar.


Van hogy nem is figyel rám, annyira el van foglalva másokkal. Másokat néz. Van hogy mindegy mit, csak ne rám kelljen. Itthon kettesben nincs ilyen problémám. De ha csak az utcára kimegyünk egy elmenő autó is érdekesebb vagy egy kerékpáros vagy egy akárki mint én. Szerintetek aggódjak? Volt már valaki hasonló helyzetbe?


21/L


2015. jún. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne járj el vele sehová, amíg nem veszi észre magát...
2015. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estienne ***** válasza:
Lehet vonzzák a fényes és mozgó tárgyak, nem?
2015. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz te meg más után!

Könnyen elkényelmesedett mert, vissza kapta a régit.

2015. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát lehet, h egy bunkó paraszttal jársz, nézd meg a szótárban a sutyerák szó mellett az ő neve van-e.
2015. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!