Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (hosszabb távkapcs) Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hosszabb távkapcs) Szeretnék szakítani a bnőmmel, hogyan mondjam el neki? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Hosszabb ideje vagyunk együtt távkapcsolatban a bnőmmel, de egy ideje már nem érzem azt a "tüzet/lángolást" mint régebben, magyarul már úgymond kiszerettem belőlle. És nem tudom hogy hogy mondjam el neki anélkül, hogy megbántanám :S
2010. márc. 3. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. márc. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
durván másfél év (szerintem ez nem egy olyan "egyhónapjajárunkhuhhúbulizzunk" kapcsolat =/ ezért is hezitálok)
2010. márc. 3. 01:58
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szereted mondd meg neki mindenképp. máshogy nem megy. Nem szabad hagyni hogy beleélje magát, ámbár, távkapcsból nem szokott olyan nagyon lángoló kapcsolat kialakulni... szerintem.
2010. márc. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez a másfél-két év mindig vízválasztó a kapcsolatokban. Ez a szerelem fiziológiájából fakad, ennyi idő kell, amíg a szervezet hozzászokik a feniletilamin (a vakszerelemért felelős anyag) jelenlétéhez. Ilyenkor nem kiszeretsz a másikból, csak átlényegül a kapcsolat. Lényegében objektív döntéssé válik, hogy maradsz vagy tovább lépsz.

Na, ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy ha szereted, csak nem érzed a lángolást, az természetes, emiatt ne dobd ki, akkor lehet belőle akármi is. Ha most jöttél rá, hogy tulajdonképpen nem tudod elviselni - ami ugyancsak természetes -, akkor meg egyszerűen mondd el neki. Bár szerintem ha ez lenne, akkor nem hezitálnál ennyit, és valami konkrét, vele kapcsolatos dolgot említettél volna, ami miatt szakítani akarsz.

2010. márc. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy benned elmúlt, régóta gyötrődsz miként mondhatnád el, bár tudod, hogy talán fáj neki, de hiszed, hogy a hazugság jobban fájna...
2010. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? úgy könnyebb volna választ adni...
2010. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!