Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent, ha egy csaj az ajkát végignyalja a nyelvével az ajkát? és közbe rám néz

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, vagy véletlen, hogy pont rád néz közben, vagy nagyon közönségesen kihívó...
2015. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha idegességében teszi akkor semmit. Ha kacérkodva, akkor felszolitás táncra.
2015. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit kell kombinálni?? Lehet, hogy csak kannibál a drága
2015. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ki van száradva a szája, és szívesen megkérdezne téged, hogy van-e egy labello-d. :D csak épp félénk.
2015. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ne kombináld túl. Én speciel van, hogy idegességemben nyalom végig az ajkam vagy csak azért, mert száraz. Olyan is előfordul, hogy közben pont ránézek valakire, sőt olyan is, hogy ez a valaki pont egy pasi. De ettől még nem flörtölésből csinálom, csak épp így jön ki. Ezt flörtölésnek azért eléggé r*bisnek érezném, úgyhogy nem tenném.
2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, hogy szaraz-e a szaja es mert nem keni be szajapoloval. Ha azt mondja n em szaraz, akkor flortjel es tegyel valsmi viszonzast. Pl simitsd vegig a hajat. N
2015. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5! " Ezt flörtölésnek azért eléggé r*bisnek érezném, úgyhogy nem tenném." Aranyos! De ezt honnan tudja akire éppen nézel??????? Vagy kiirod magadra?
2015. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem éhes, és megakar enni! :)

Viccen kívül, ha mást nem csinál, ne képzelj bele túl sokat.

2015. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: "De ezt honnan tudja akire éppen nézel?????? Vagy kiirod magadra?" Nyilván nem.:P De azért ha egy nő flörtöl, akkor nemcsak úgy néz előre, hanem nyilván van egy kis huncutság is a szemében. Én közben tök hétköznapi képet vágok, semmi különösebb érdeklődés nincs a szememben.
2015. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!