Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na a lényeg hogy kb 4 hónapja vagyok eggyüt baràtnőmmel és tàvkapcsolatban vagyuk 2 hetente talàlkozunk és akkor vagy ó vagy én alszok nàla pàr napot! Ezidő alatt egyszer mikor nàla voltam szakított velem nos ez mondhatni eléggé sziven ütott ! Erre 1 nap mulva ir hogy megbànta meg hogy szeret ne hadjam ott mert abba ő belehalna meg ilyenek ! Hàt kibékültünk ! Viszont azóta màr nem szeretem annyira és nem tudom mit tegyek ! Ez elég hülye érzés mert úgy vagyok veke hogy màr nagyon vàrom hogy làthassam viszont ha szakítanànk az sem érdekelne! Most olyan mint ha két személyiségem lenne! Ha azt mondja hogy fojtatni akarja akkor én benne vok mert szeretem nagyon! De ha szakítana akkor kérdés nélkül elfogadnàm és nem is érdekelne ! Szerintetek szakítsak vele vagy agyak neki egy esélyt ???



azelőtt! És most fog jönni hozzàm 1 2 nap mulva és


2015. júl. 3. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt te érezheted, de ha egyáltalán nem okozna neked lelki törést a szakítás, akkor valószínűleg nem is vagy szerelmes belé. Szerelem nélkül pedig nem érdemes párkapcsolatot fenntartani, mert mindkét félt tönkreteszi...
2015. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nem vok szerelmes de viszont szeretem őt ! Am kösz a vàlaszt ! Elgondolkodtatott !
2015. júl. 3. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!