Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az összes eddigi kapcsolata kudarc volt, miért gondolja, hogy mindig a másik volt a hibás? Talán pont ez a gondolkodás a sikertelenség oka?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
De
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Aki csak másban látja a hibát, az biztosan nem komplett. A hiba MINDIG magunkban van! Akkor is, ha tényleg a másik a hibás, mert látni kellett volna előre, hogy mi fog következni. Valahol, valamit nem vettünk észre. Sajnos ez nemcsak a szerelemben van így, hanem magában a nagy életben is!


Ha viszont tudatosítjuk magunkban, hogy minden velem történt dolognak én vagyok az okozója, akkor már más szemmel fogjuk vizsgálni a világot és a szerelmet. Másként állunk hozzá és másképp cselekszünk. És ami nagyon nehéz: ha hibázok, bocsánatot kell kérni a másiktól. Ez sokszor segít visszacsiszolni a helyére a kapcsolatot.

2015. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sose a nő a qrva, hanem az élet az.
2015. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna sok ilyen emberrel talákoztam nem látják a fától az erdőt tipusúak.Én amondó vagyo és így is gondolom ,mindenkiben van hiba csak valakiben több valakiben kevesebb de ha ez mind felismeri és beismeri hogy bárki tud hibázni mert senki sem tökéletes az jó mert nem hárit minden hibát a amásikra.
2015. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri+ ***** válasza:
Kedves #4 : Nagyon helyes. Az összes spiné ismerje be, hogy magas lovon ül, és szálljon is le onnan! Annyi csajom lesz utána, hogy győzni fogom kerülni őket!! :D)
2015. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!