Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bántom/bántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bántom/bántottam az eddigi barátnőim?

Figyelt kérdés
Méghozzá nagyon, általában kihozzák belőlem. Fizikai bántalmazásra még nem került sor, de volt már olyan, hogy összerogyva könyörgött a földön, hogy végre hagyjam már békén. Igazából úgy érzem, hogy ez azért alakul így, mert túlságosan ragaszkodom hozzájuk, vagy lehet túl sokat várok el tőlük, de túlérzékenyen reagálok rájuk. Mit lehet ezzel kezdeni? Azon kívül, hogy ne legyen barátnőm.
2015. júl. 3. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
7: hogyne, alfahím. Az masszív alkoholisták pedig a király-alfahímek, elvégre az első agyterület ami az alkoholtól visszafordíthatatlanul sérül, az pont az önkontrollért felelős.
2015. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem volt szó alkoholistákról, így amit írtál, az nem tárgyhoz tartozó.
2015. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem alkoholista, sem primitív ösztönlény, sem láncát vesztett örjöngő fenevad, van önuralmam, az élet minden területén, de azokkal szemben, akik igazán fontosak nekem, ez egész másképp működik, és mivel akit leginkább közel engedek magamhoz, az a társam szokott lenni, a barátnőm, a lány, akit szeretek, ezért vele szemben nincs semmilyen korlát. Így, amit ő tesz, sokkal érzékenyebben érint. Úgy működik ez nálam, mintha egy tükör lennék, ami többszörösen felerősíti és visszaveri azt, amit mutatnak neki. Épp ezért szokott nekik ennyire fájni, épp ezért szoktak kiborulni tőle, mert voltaképp tudják, hogy amit mondok, igaz.
2015. júl. 3. 23:32
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen barátnőm, aki idegenekkel kulturáltan viselkedett, a gyerekeivel és velem szemben meg őrjöngött mindenért (biztos ő is alfahím volt, ugye 7-es?). És még meg is magyarázta, hogy mégis kin töltené ki a dühét, ha nem a szerettein.


Kérdező, kijavítom neked a szövegedet:


Még nem vagyok alkoholista, de primitív ösztönlény vagyok, egy láncát vesztett őrjöngő fenevad, nincs önuralmam azokkal szemben akiket állítólag szeretek. Idegeneknek gyáva vagyok nemet mondani. De akik közel engednek magukhoz, azokkal szemben semmilyen korlátot sem tartok be. Úgy működik ez nálam, mintha tükör lennék, az én hibáimat, szégyenemet ösztönösen rajtuk verem le. Épp ezért szokott nekik ennyire fájni, épp ezért szoktak kiborulni tőle, mert nem tudják, hogy amit mondok, az mind hamis.

2015. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
15. az alfahím megnevezést hagyományosan nem nőkre használjuk, okoska :)
2015. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
18: Az alfahímet nem nőkre használjuk... és nem pszichiátria kórképekre. Erre akartam kilyukadni. De úgy látszik a finom célzás nem ért célba, okoska.
2015. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai kórképekről sem volt szó, te imbecillis :D
2015. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!