Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk tenyleg jobban szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk tenyleg jobban szeretik az egyszeru lanyokat, mint a cica-babakat? ( bovebben lenn! )

Figyelt kérdés
...anyum mindig azt mondja,hogy nem magamhoz valo fiukat keresek. Azert,mert jol neznek ki es,mert kicsit dilisek is. Dehat sosem ertettem,hogyan jarhatnek egy olyan fiuval aki nem is tetszik. Anyum azt mondja,hogy tul sokat foglalkozok magammal,tul sokat diszitem magam es mar lassan egy cica-baba leszek,es a fiuk jobban szeretik az olyan lanyokat akik egyszeruek,akik nem festik magukat,nem oltoznek ki,nem adnak magukra. (Itt nem azt kell erteni,hogy minden nap egy tonna festek van rajtam,csak szolidan szoktam sminkelni magam,de visznt arra gondosan odafigyelek hogy a ruhaim paszoljanak. Iskolaba soh nem veszek fel magasarkut,azt inkabb csak bulizni. Szoval en nem tartom magam cica-babanak,csak egyszeruen szeretnek tetszeni a fiuknak. De a fiuknak megsem tetszek...vagyis nagyon keves az a fiu akinek bejovok,es azok nem jonnek be nekem.) Igazabol fiuk valaszat varom,aik oszintek. 18 es fel eves lany vagyok,szuz...neha ezt is cikinek erzem,hogy szuz vagyok,ugyanis a barataim kozul es az osztlayombol en vagyok az egyeduli olyan lany aki szuz. Ez most jo vagy rosz? Mert en nem erzem egyaltalan jonak. Elore is koszi a valaszokat :)
2010. márc. 3. 14:24
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
nem. én a cicababa pláza cicákat szeretem. megmondom miért: mert nagyon jó testünk van, jó hülyék-> szexre tökéletesek.
2010. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
en nem vagyok hulye ... de azert koszi :)
2010. márc. 3. 14:27
 3/55 A kérdező kommentje:
sexre tokeletesek...szerelemre viszont nem? :) akkor sokkal elonyosebb a mai vilagban egy felsekierult , nem torom magammal lanynak lenni, mint olyannak aki ad is magara :)
2010. márc. 3. 14:28
 4/55 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejönnek a plázacicák is de az egyszerűbb lányok is.
2010. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
39%
Örülj hogy szűz vagy:)Akkor még van esélyed észhez térni és nem ribancba átmenni:)
2010. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
miert szerinted igy nincs eszem?
2010. márc. 3. 14:31
 7/55 anonim ***** válasza:
10%

lassan 19 vagy és szűz. sztem csak beképzeled magadról h plázacica lehetsz, igazából bűn ronda vagy.


ismerek ilyen csajokat, akik rondábbak egy disznónál, de agyon sminkelik magukat és azt hiszik h ők a legszebbek a környéken.

2010. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
hat valoszinuleg igyvan akkor :] ez megmagyarazna azt is,hogy miert nem kellek egy fiunak sem ....:p
2010. márc. 3. 14:33
 9/55 anonim ***** válasza:
89%
Linkelj képet,megmondjuk milyen vagy:)
2010. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
hat ha elmondjatok,hogyan kell en linkelek :]
2010. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!