Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk tenyleg jobban szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk tenyleg jobban szeretik az egyszeru lanyokat, mint a cica-babakat? ( bovebben lenn! )

Figyelt kérdés
...anyum mindig azt mondja,hogy nem magamhoz valo fiukat keresek. Azert,mert jol neznek ki es,mert kicsit dilisek is. Dehat sosem ertettem,hogyan jarhatnek egy olyan fiuval aki nem is tetszik. Anyum azt mondja,hogy tul sokat foglalkozok magammal,tul sokat diszitem magam es mar lassan egy cica-baba leszek,es a fiuk jobban szeretik az olyan lanyokat akik egyszeruek,akik nem festik magukat,nem oltoznek ki,nem adnak magukra. (Itt nem azt kell erteni,hogy minden nap egy tonna festek van rajtam,csak szolidan szoktam sminkelni magam,de visznt arra gondosan odafigyelek hogy a ruhaim paszoljanak. Iskolaba soh nem veszek fel magasarkut,azt inkabb csak bulizni. Szoval en nem tartom magam cica-babanak,csak egyszeruen szeretnek tetszeni a fiuknak. De a fiuknak megsem tetszek...vagyis nagyon keves az a fiu akinek bejovok,es azok nem jonnek be nekem.) Igazabol fiuk valaszat varom,aik oszintek. 18 es fel eves lany vagyok,szuz...neha ezt is cikinek erzem,hogy szuz vagyok,ugyanis a barataim kozul es az osztlayombol en vagyok az egyeduli olyan lany aki szuz. Ez most jo vagy rosz? Mert en nem erzem egyaltalan jonak. Elore is koszi a valaszokat :)
2010. márc. 3. 14:24
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Háát... igencsak magasak lehetnek az elvárásaid... anyudnak igaza van, keress magadhoz illő fiúkat. Nem sértésből mondom, de a képek alapján tényleg, csak egy átlagos tini vagy, aki nagyon magasan hordja az orrát.
2010. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
hat leglabb oszintek vagytok ...
2010. márc. 3. 15:16
 33/55 anonim ***** válasza:
Na oké, látom hogy nem kapod fel a vizet az őszinte kritikán. Szóval, milyen fiúkat keresel? kíváncsi vagyok, hogy milyenek az elvárásaid, mind külsőre, mind belsőre.
2010. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
59%
Mert a tapasztalatom az, hogy a korodbeli lányok a nagymenő, izmos, pénzes, kemény csókákra buknak, akiknek nincs agyuk, de lehet velük menőzni. Azokkal csak az a gáz, hogy nekik nem a magadfajta lányok kellenek, hanem a szöszi modellalkatú cicababák. vágod? ezért igaza van az egyik válaszolónak, hogy vissza kell venni a nagy igényeidből és hozzád illő partnert keresni.
2010. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
oszinten..nem hiszem , hogy ez valakit is erdekel :] miert kapjam fel a vizet? ha tukorbe nezek is ezt latom, amit ide leirtatok :] nem fogom most felhuzni ezen magam :P en nem hordom magamssan az orrom..valoszinuleg a szulok mar csak olyanok ha csunya is a gyerekuk szamukra az a legszebb :)
2010. márc. 3. 15:19
 36/55 A kérdező kommentje:
hat en utalom az izmos igyom agyuakat de m1 :] teljesen m1 :]
2010. márc. 3. 15:20
 37/55 anonim ***** válasza:
Akkor mégis milyen srácot keresel? kívül, belül milyen legyen?
2010. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
55%
veled valami baj van..
2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
velemenyem szerint teljesen m1 , hogy magas- alacsony izmos vagy sovany az akit en keresek..:] ha csunya vagyok ugysem lehet semien..:]
2010. márc. 3. 15:23
 40/55 anonim ***** válasza:
95%

Minek teszed ki magad ennek? annyi bunko, primitiv ember van itt. Es bar joguk van ahhoz hogy ne tetszel nekik, -izlesek es pofonok-, de miert kell durvan megbantani a masikat? Nektek hogy esne, ha ratok, vagy a hugotokra, vagy barmeik csaladtagotokra mondanak, hogy randa es a tobbi..?

Ne torodj ezekkel az idiota kommentekkel, a szepseg belulrol fakad, ha meg vagy elegedve magaddal, es adsz is a kulsodre, minden oke. Es sztem kedves, bajos arcod van es csinos vagy. Mindenkiben van szepseg, csak nem mindenki tudja elohozni. Azok akik meg azt irjak kicsi a melled biztos, hatalmas lof*sz meretu tokeletes szerszammal vannak megaldva....

Kivanom neked, hogy talalj egy intelligens ferfit majd, aki ertekelni fog, es sztem becsulendo, hogy megorizted idaig a szuzesseged. Annak add oda, akit igazan szeretesz, es o is viszontszeret, es akkor nem leszel olyan lelkiserult, mint egyesek...

2010. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!