Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk tenyleg jobban szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk tenyleg jobban szeretik az egyszeru lanyokat, mint a cica-babakat? ( bovebben lenn! )

Figyelt kérdés
...anyum mindig azt mondja,hogy nem magamhoz valo fiukat keresek. Azert,mert jol neznek ki es,mert kicsit dilisek is. Dehat sosem ertettem,hogyan jarhatnek egy olyan fiuval aki nem is tetszik. Anyum azt mondja,hogy tul sokat foglalkozok magammal,tul sokat diszitem magam es mar lassan egy cica-baba leszek,es a fiuk jobban szeretik az olyan lanyokat akik egyszeruek,akik nem festik magukat,nem oltoznek ki,nem adnak magukra. (Itt nem azt kell erteni,hogy minden nap egy tonna festek van rajtam,csak szolidan szoktam sminkelni magam,de visznt arra gondosan odafigyelek hogy a ruhaim paszoljanak. Iskolaba soh nem veszek fel magasarkut,azt inkabb csak bulizni. Szoval en nem tartom magam cica-babanak,csak egyszeruen szeretnek tetszeni a fiuknak. De a fiuknak megsem tetszek...vagyis nagyon keves az a fiu akinek bejovok,es azok nem jonnek be nekem.) Igazabol fiuk valaszat varom,aik oszintek. 18 es fel eves lany vagyok,szuz...neha ezt is cikinek erzem,hogy szuz vagyok,ugyanis a barataim kozul es az osztlayombol en vagyok az egyeduli olyan lany aki szuz. Ez most jo vagy rosz? Mert en nem erzem egyaltalan jonak. Elore is koszi a valaszokat :)
2010. márc. 3. 14:24
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
amit akartam megtudtam mar az eddigi valaszokbol :] a 30 valaszbol kb 1 volt aki nem irta oda hogy pocsek vagyok.. szoval ez egyertelmu :]
2010. márc. 3. 15:25
 42/55 anonim ***** válasza:
Látod? annyira kislány vagy még hogy nem igaz. Az ember próbálna segíteni, de nem vagy partner benne. Vérig vagy sértve, hogy többünknek nem tetszel, holott nem velünk akarsz összejönni, ha elmondanád, hogy milyen pasira vágysz, talán tudnánk tanácsot adni, hogy min változtass...
2010. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
koszonom :]
2010. márc. 3. 15:27
 44/55 A kérdező kommentje:
nem fogok senki miatt megvaltozni...megmondtam amit akartam megtudtam :]
2010. márc. 3. 15:28
 45/55 anonim ***** válasza:
40%

szia!ugyan nem vagyok fiú, de őszinte leszek


először is, szerintem semmi gond azzal, hogy szűz vagy még.. sőt becsülendő:).

másodszor meg, semmi gond nincsen a külsőddel, nem tudom, akik itt válaszolgatnak, hogy nézhetnek ki, és milyen a barátnőjük(ha van egyáltalán), fúú na mindegy

Ha idősebb leszel majd rájössz, hogy a külső nem minden...

szóval hajrá:)

2010. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Hát rendben, akkor válaszolok a kérdésedre is.


Szóval, van olyan fiú aki a cicababákat szereti, van olyan fiú aki nem, tehát az egyszerű lányokat csípi. Annyira egyénfüggő, nem lehet általánosítani. Szerintem nem úgy nézel ki mint egy cicababa. Egyértelműen rossz, hogy a szüzességről így vélekedsz. Az meg hogy annak a pasinak aki tetszik neked te nem jössz be, az csak azért lehet, mert úgy érzi, hogy nem egyenértékű veled. Ha meg bejössz egy pasinak, aki neked nem jön be, ott te érzed azt hogy nem egyenértékű veled. Ezeken kéne elgondolkodni, és kompromisszumot kötni saját magaddal.

Kíváncsi lennék, hogy milyen pasi az akire te azt mondod hogy tetszik.

2010. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

ezmilyen idiot hozzáállás hogy akik aztmondják rá hogy randa azok vajon hogy néznek ki. nem rohadtmindegy? egy vélemény. én nemtudok házat épiteni tervezni, de megtudom mondani hogy az egy elcseszett randa épület vagy vmi tetszetős. azér mert nincs nála szebb barátnőm, még megtudom állapitani hogy ő sem szép... . amúgy az alakjával nekem még nem is lenne bajom, de a feje hát nem az esetem.


kitartás kicsilány nemvagy elveszve, nálad sokkal előnytelenebbeket is látni párban, veled meg semmi gond sztem, nem tetszhet mindenkinek vki...

2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

utloso, nem erre gondoltunk!

Legyen velemenye az embereknek, nem azzal van a baj, hanem a talalassal, meg a durvaskodassal.

Meg ha nem is tetszik pl szemelyesen vkinek, nehezere esne azt irni, hogy jol nez ki, vagy legalabb atlagos, vagy barmi pozitivat? Nektek ezek csak szavak, 2 perc mulva elfelejtitek, viszont ennek a leanyzonak beletapostok a lelkebe, es elveszitek az onbizalmat.

Legyunk mar kedvesebbek es turelmesebbek egymashoz, mert mar betegge tesz az a rengeteg utalkozas ami Mo.n megy.

Kedves, kerdezo: most sikerult csak megnyitnom az elso kept, es sztem az a legelonyosebb rolad:) Igenis szep vagy!!!!!!!!! mindenkiben van szepseg mint mondtam, ne hagyd magad befolyasolni.

2010. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Az 1. képen nagyon jól nézel ki, a másik 2 elég előnytelen. :)


De tök mindegy, hogy mi mit mondunk, ha te nem vagy elégedett magaddal...

2010. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Igaz, én sem vagyok fiú, de szerintem semmi baj nincs veled. Bár a 2. és 3. kép elég rossz, viszont az elsőn jól nézel ki. Én pl tudom magamról, hogy összekötött hajjal nem vagyok szép, én nem tetszem magamnak, párom szerint jó. Ezért én ritkán hordom összekötve a hajam.

Nem biztos, hogy nem kellesz a pasiknak, talán rossz pasikat választasz, vagy a pasik félnek tőled, mert olyan a kisugárzásod.

2010. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!