Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is a nők egy igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a nők egy igen jelentős hányada pszichopata?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge...


"A pszichopaták ezzel szemben gyakran elbűvölő személyiségű, vagy ártalmatlannak tűnő emberek, akik könnyen megszerzik mások bizalmát, és bizony vissza is élnek vele. Manipulatívak, nem képesek valódi kötődés kialakítására, képtelenek az empátiára, de gyorsan képesek megtanulni, hogyan "utánozhatnak" bizonyos érzelmeket annak ellenére, hogy nem érzik őket. Gyakran magasan iskolázottak, műveltek, biztos állásuk van. Az általuk elkövetett bűntényekre hosszú ideig készülnek, mindent pontosan elterveznek, hűvös fejjel gondolkoznak és aprólékosak."


[link]


2015. júl. 5. 12:32
 1/10 Interferencia ***** válasza:
48%
Szerintem nem, néhány százalék, azt nem nevezem jelentősnek.
2015. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a férfiak nagy százaléka az. Akinek nem inge...
2015. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Fordulj szakemberhez, valami jó pszichológushoz!

Nem rosszindulatból mondom, nem is irónia. Komolyan!

2015. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Elfogadom az álláspontod, de nem értek vele egyet.
2015. júl. 5. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én ostobaságnak mondanám, és a férfiakra is vonatkozik, de te úgy hívod ahogy akarod.
2015. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy elolvastál egy cikket a házipatikáról még nem leszel a pszichopátia szakértője. Amúgy meg tájékoztatásodul, a lakosság igen kicsi százaléka pszichopata és nagyságrendekkel több regisztrált férfi pszichopata van. Csak mert egy csaj visszautasított, még nem kell összeesküvés-elméletet gyártani.
2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
# 6 Erről szó nincs. És nem állítottam szerintem azt sem, hogy szakértő vagyok.
2015. júl. 5. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen,de nem csak a nők az emberek jó része.És általában azokra húzzák rá akik meg nem azok.

Nincsenek érzéseik.Vannak de nem érthetjük meg őket távoliak,és érthetetlenek.


éreznek!! és mégiscsak üres bábok semmi többek.

és ezek mondják meg mi a helyes és a helytelen,vicces

2015. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ezt az emberekre mondom,nem egy kis hányadára,a legtöbbre.
2015. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkiben vannak pszichopata vonások, kiben kevesebb, kiben több, de ettől még nem pszichopata.


Ez egy orvosi fogalom, vagy legalábbis valamikor az volt, pontos definícióval. Egy nagyon súlyos kategória, biztosan csak kis százalék ilyen beteg.

2015. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!