Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mennyire zavar, ha a párod több időt tölt a barátaival/barátnőivel, mint veled?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
eléggé zavar!
2015. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem így működik a dolog szerencsére.
2015. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha már engem hanyagolna miattuk, az zavarna

de az nem ha velük is van és nélkülem is csinál programot

2015. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Szerencsére csak ritkán megy el nélkülem velük, és olyankor nekem is van programom. De együtt élünk, ha még ezzel együtt is többet lenne a haverokkal.. megkérdőjelezném a kapcsolat létjogosultságát, az is biztos.
2015. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, hiszen velem is ugyanúgy tölt időt. Így mindig tudunk hiányozni egymásnak, nem unjuk meg, hogy állandóan a nyakunkon van a másik, és a kapcsolatnak is ad egy kis szabadságot...bízunk egymásban:)
2015. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen korosztály, mennyi idő után stb.


Mi is együtt élünk, így furcsa lenne, ha többet lenne barátokkal. De van olyan hét, amikor összesűrűsödtek a programok, és tényleg szinte minden este találkozója volt régi barátokkal. Nem kell ezen fennakadni, ha hosszú távon egyensúlyban vagyunk. Nincs annál rémesebb, amikor a pár egyik fele szép lassan leépíti a másik fél baráti kapcsolatait.


Persze nyilván ha elhanyagolva érezném magam, én is szólnék neki.

2015. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna, ha rájuk több időt fordítana.

Nem kell összenőve lennünk állandóan, velük is töltsön időt, de ne essen át a ló túloldalára.

2015. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban zavarna.
2015. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Számomra azt jelentené, hogy nem én vagyok neki az igazi, csak egy pótlék.
2015. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos kicsit hasonló a helyzet. A barátom mostanában többet lenne a barátaival, és ez engem nagyon zavar. Úgy érzem én már csak 2. vagyok.
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!