Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a párom lelkitársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párom lelkitársa nem én vagyok, hanem egy másik nő. Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés
az érzés ellen nem tudok mit tenni, biztosan zavarni fog, akár életem végéig. Csak nem tudom, hogy mennyire jellemző dolog ez? Mindig is úgy képzeltem, hogy egy ideális párkapcsolatban két ember egymás lelkitársa is. De ez nálunk nem így van. Isteníti ezt a nőt, imádja. Mindent megbeszél vele (a délutánt is kettesben töltötték), egyszer véletlenül el is szólta magát párom, hogy milyen jó lenne, ha ez a nő lenne a példaképem... Semmilyen testi kapcsolat nincs köztük és ez egészen biztos.
2015. jún. 30. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért vagy vele?

Egyértelmű, hogy nem te vagy számára a legfontosabb.

2015. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem férne bele, hogy isteníti, meg hozzá hasonlít. Valami oka biztosan van, hogy ennyire oda van érte. Talán ő akar tőle valamit, de a nő nem.

Nekem ilyen pár nem kéne, az tuti.

2015. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Ha egy férfi és egy nő között ilyen szoros kapcsolat van, lelkitársak, ráadásul hozzá hasonlít téged, és azt szeretné, hogy olyan legyél, mint ő... a párod szerelmes, csak sajnos nem beléd. Én a helyedben még most lépnék ki ebből a kapcsolatból, még mielőtt a párod olyat tesz, amivel egy életre megbánt. Ugyanis bármikor, bármilyen komoly helyzet áll elő, a másik nő lesz neki fontosabb. Pl.: teherbe estek mindketten, te a párodtól, a nő pedig egy kalandból. A párod majd szépen átjárkál hozzá, ápolgatja, sőt, hozzátok költözteti, hogy tudjon rá vigyázni, és még a szülésnél is fogja a kezét, te meg menjél szépen az ügyeletre egyedül. Aztán főzzél, mossál otthon, ahogy azt az asszonynak illik, ő meg továbbra is a barátnőjével fogja magát jól érezni. Persze ez csak egy erős példa volt, de akkor is ez a helyzet. Nagyon ritka az olyan női-férfi barátság, ahol soha nem akar többet egyik fél sem. Ha pedig ennyire szoros a kapcsolatuk, akkor abban már csak harmadik fél lehetsz.
2015. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
"Semmilyen testi kapcsolat nincs köztük és ez egészen biztos." Szerintem ebben csak remenykedsz!
2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem reménykedem, tényleg nincsen. A nő házas már 3-4 éve, de 8 éve együtt vannak a párjával. Van egy 14 hónapos babájuk is, párom a keresztapa. Testi kötődés tudom, hogy nincsen. Ilyen téren maximálisan megbízom a páromban. Engem a lelkiek zavarnak. Tényleg, mint két lelkitárs...
2015. jún. 30. 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
tudod, van az a mondás, hogy ha ló nincs, szamár is jó. a másik csaj a ló...
2015. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnam elfogadni
2015. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetned kéne a nő párjával. Lennének közös témáitok asszem...
2015. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Evolúció: a nő biztos akar benne lenni, hogy a férfi, akivel van, ki is tart mellette. Ezért a nők inkább megbocsájtják az érzelemmentes egyéjszakás kalandot, mint a plátói szerelmet. Ez utóbbi esetben ugyanis sokkal nagyobb az esélye, hogy a férfi lelép.

A pasiknál ez pont fordítva van, őket sokkal jobban zavarná az, ha lefekszel valakivel, mintha valakivel egész nap együtt van.

Legalábbis a humán etológusok ezt mondják.

De szerintem ez még a pasikat is zavarná.

Én tuti nem tűrném. És ha még nincs, de ebből simán lehet szex.

2015. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan zavar,a mi belső dolgaink nem tartoznak senkire.Ha ennyire odavan érte,és nincs testi kapcsolat,bármikor átfordulhat és lehet.Együtt töltik a délutánt?Ez is fura,legalábbis nekem..Ő lehetne a példaképed? Akkor nem is téged szeret,át akar alakítani?

Szeressen olyannak amilyen te vagy,különben nincs értelme az egésznek...

2015. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!