Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan, akinek a párja sokkal idősebb (min.20 évvel) vagy az exe volt sokkal idősebb?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem írni arról,hogy milyen pozitívumokat/negatívumokat élt(et)ek meg egy ilyen kapcsolatban?Gondolok itt pl arra,hogy egy szimpla beszélgetésnél mennyire voltatok egy hullámhosszon,mennyire volt nehéz összeegyeztetni az igényeket pl. ha programot csináltatok közösen vagy együtt mentek el társaságba. Mennyire volt más(akár jó akár rossz értelemben) a szeretkezés egy idősebb párral?

Plusz még ha valamit fontosnak tartotok,és megosztanátok velem,nagyon jó lenne.

21/L



2015. júl. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az ismerősöm az, akinek 21 évvel idősebb a párja. Jó régóta együtt vannak, gyerekük is van. A csaj ódákat zeng a pasiról, együtt járnak szórakozni, sokat nyaralnak, azt mondja a szex is isteni vele.
2015. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:
88%

Én éltem 20 évvel fiatalabb nővel, két gyerekünk van.

Egészen másért lett vége.

Azért alakult ki, mert egy hullámhosszon voltunk - tehát az nem egy utólagos dolog, akár a társaság is.


Rengeteg velem egykorú nő van (pl. az ő anyja), akivel max lehánynánk egymást 20 percenként, ha össze volnánk zárva.


A kor csak egy paraméter a sok közül, szerintem nem a legfontosabb.

2015. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!