Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elhagyjam? Keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhagyjam? Keressem ne keressem?

Figyelt kérdés
Cirka 3 hónapja vagyunk együtt. Szép összeillő pár vagyunk. Sok esetben nagyon jól kijövünk. De van mikor egyszerűen mindenen veszekszik a hölgy tag. Ha nincs probléma akkor talál valamit. Sokszor el sem tudnám mondani min megy a veszekedés annyira lényegtelen a dolog. Elvileg nagyon nagy a szerelem. De hol fent van a dolog a mennyekben hol lent a pokolban. Mindig kitalál valamit amin lehet veszekedni. Egyik kezével ad a másikal elvesz. 3 hónap alatt ezer helyre elvittem holott előző kapcsolataiban szinte sehol nem volt mégis azt mondja unalmas a kapcsolatunk. Sokat beszél egy volt kapcsolatáról aminek már rég vége és a legrosszabb volt de véleményem szerint vagy még mindig van érzelem vagy a sok rosszat nem tudja feldolgozni. Sokszor úgy érzem, hogy mindent megenged magának mert majd úgysem hagyom ott meg úgyis hívom ő úgysem fog hívni mit képzelek egy férfinak kell a nőt hívni. Ha valaki segít, hogy mit csináljak megköszönöm.
2011. okt. 19. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

aki igazán szeret az sose elég jó...

ez a világ legszemetebb mondása de én is ebben a cipőben járok

az én exem, mert engem 1év után kidobott mondván h nem szerelmes, de azért még 1-2nappal korábban mindent megtett volna értem...

szóval az exem az előző barátnőjét eljegyezte, velem mint kiderült el sem tudta volna képzelni

a választ ő maga sem tudja

imponált neki hogy én odáig voltam érte

lehet nálatok is hasonló a helyzet

élvezi hogy végre nem ő a sebezhetőbb, mert ugye mindig az diktál aki kevésbé szeret

biztos hogy nagyon meg lett bántva és elég sanszos h még mindig az exet keresi, benned is

ha állandóan veszekszik az vagy hiszti vagy pusztán szenvedélyes, és ezt az ágyban nagyon gyorsan el tudod dönteni

ha tényleg szereted akkor beszéld meg vele a dolgokat, mond el mi bánt, ha ki dob, akkor pedig ne bánkódj, 3hónap nem olyan hosszú idő

2011. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
ez elég gáz. sztem lépj ki ebből, amíg viszonylag kevés sérüléssel megteheted. később nehezebb lenne.
2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fke ***** válasza:
100%
hagyd ott. nehogymár szivasson. majd akkor bonyolódjon kapcsolatba, ha készen áll rá. te meg menj és húzz meg vki mást miután dobtad.
2011. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom mind a hármotoknak igaza van. Mégis az első hozzászóló látja legreálisabban a dolgot igaz Ő írta le a leghosszaban az egészet. Koenkrétumat nem szeretnék ide írni de ha ad vki msn címet szívesen leírom mik vannak mert sokszor úgy érzem csapdába kerültem.
2011. okt. 19. 14:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóló válaszát nagyon sokszor el fogom olvasni. Minden nap amig gáz van. Mert annyira igaz. "ha állandóan veszekszik az vagy hiszti vagy pusztán szenvedélyes, és ezt az ágyban nagyon gyorsan el tudod dönteni". Ezt a mondtatot viszont nem vágom annyira. Ágyban nincs gond ott minden ok. Hisztiről van szó. És mindennek én vagyok az oka.
2011. okt. 19. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hali, én szívesen beszélgetek veled, gondolom te vagy a fiú. Én dettó ilyen hisztis vagyok, minden hülyeségen kiakadok, szegény Páromnak pedig már elege van. Ultimátumot kaptam, vagy változom, vagy nem bírja tovább. Én segíthetek neked megérteni őt, te meg segíthetsz nekem visszábbfogni magam :) Mit szólsz?
2011. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legyen:D
2011. okt. 19. 14:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk egy a gond itt még majdnem én kapok ultimátumot.
2011. okt. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!