Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tegyek, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek, hogy végre cselekedjen néha, ne csak beszéljen?

Figyelt kérdés
A barátom az a "minden mindegy" és "majd alakul" valahogy típus.Jól elvan,nem tervezget,éppen annyit,ami a mindennapjaihoz szükséges.Nagyon makacs,nehéz olyasmire rávenni,ami a megszokott világából kilendítené.Megszokott helyekre jár,ami újdonság.az már nem jó,ha valami jobb helyre,buliba vagy kávézóba akarok bemenni,az már neki sznobság.Elég szegény családban nőtt fel,olyan igazi "paraszt" gyerek.Volt, hogy ez tetszett,mert nem ficsúr vagy anyuci pici fiacskája,de ez,hogy nem tervez semmit előre,engem idegesít.Össze szeretnék vele költözni,persze szerinte ne siessünk (2 év után ez neki sietség),meg mindig van valami kifogás.Családi okok,kell a pénz erre meg arra.. Azt kéri,bízzak benne,pedig én mást se akarok,csak bízni benne,igaz,még nem hazudott nekem,viszont eddig kis volumenű dolgokról volt csak szó.Úgy érzem,csak kifogást keres.Abszolút nem siet el semmit,pedig lassan 30éves lesz és én se vagyok jóval fiatalabb nála.Szeretem őt,de ez a gondolkodásmódja kikészít.Plusz most nyaralni is szeretnék menni,nem messze és nem is egy hétre,egy hétvégére.(felesbe lennénk,nem ő fizetne mindent,nem is várom el tőle).Erre sem cselekszik semmit,csak azt mondja,most a kocsira kell a pénz,meg különben is elmegyünk ide-oda (ja,ingyenes programokra).Meg hogy majd spontán eldöntjük,mert az olyan jó,de könyörgöm,a szállást előre le kell foglalni,de ezt se érti meg.Úgy érzem,nem haladunk egyről a kettőre,nagyon kedves velem,sose bántana meg,hűséges,de nem tudom kimozdítani őt a megszokott gondolkodásmódjából! Azt szeretném,hogy ne csak beszéljen,cselekedjen is,nekem minden napra az jut,hogy maradjak türelmes.Ja,addig meg hol szülőknél vagyunk,hol az albérletemben.Csak hétvégén találkozunk.Szerinte nekem nem jó a gondolkodásmódom,mindent azonnal akarok,ingadozik a hangulatom..stb. Mások már pár hónap alatt összeköltöznek,de ez neki nehezére esik.Tényleg én sürgetném őt?Bennem lenne a hiba?Elhagyjam emiatt,akkor talán rájön,hogy lépnie kellett volna?
2015. júl. 6. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyen a pasim. Ráadásul én melankolikus személyiség vagyok pont az ellentéte.. Ez így hosszú távon?
2015. júl. 6. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egikőtökben sincs hiba, egyszerűen csak nem passzoltok össze. Nem tudm, hogy működhetne ez anélkül, hogy valamelyikőtök lemondana önmagáról
2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

Huh, jó ez a kérdés és az első hozzászóló linkje is, magamra ismertem, én is ilyen vagyok, ennek a személyiségnek megvannak az előnyei és a hátrányai is! :D

Nekem egy kapcsolatom gallyra ment hasonlók miatt, én is sürgetésnek éltem meg az akkori barátnőm nyaggatását, végül már az agyamra ment. Azóta már felismertem, hogy valóban nehéz lehet velem. Engem is nehéz kirobbantani a komfortzónából, de már tudatosan dolgozok rajta, rugalmasabb próbálok lenni és a végén rájöttem nekem is jobb így.

Amíg a barátod önmaga nem ébred rá, hogy kicsit többet kedvezzen neked, még akkor is ha úgy érzi neki nincs kedve hozzá addig nem sokra jutsz vele.

28F

2015. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!