Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei és az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei és az én szüleim utálják egymást! Mit tegyek? (21/L)

Figyelt kérdés

A barátom apja régen kétes ügyleteket bonyolított, börtöben is volt. Ismert bűnöző. (volt)

A barátom nem ilyen, nem akar rá hasonlítani, de szereti, mert csak az apja. A szüleim jogászok. Mikor megtudták, hogy ki a barátom édesapja, teljesen kétségbe estek és közölték, hogy nekik ez nagyon kellemetlen.

Nagyon szeretem a barátom, 1 éve járunk, de rengeteg konfliktus van ebből. Édesanyám kétségbe van esve, hogy hogy fog ő az esküvőn leülni ezzel az ember például, ismert bíró létére.

Most összevesztem már ezen a barátommal is, hiszen hogy kompenzáljom elkezdett nekem olyanokat mondani, hogy a te szüleid füle mögött is van vaj te csak ne aggódjál az apám szerint ők is "patkányok" és hasonlók. A szüleim megbecsült emberek, nagyon becsületesnrk ismerem őket. Normális, hogy ilyeneket mond a barátom?

Hogy próbál ellenük fordítani és elérni, hogy kételkedjek azokban akikre a legjobban felnézek? Ez engem nagyon bánt! Segítsetek!



2015. júl. 7. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen nem lehet segíteni.

A multat nem lehet megváltoztatni. Vagy keresel mást, vagy csak egymással foglakoztok,és minden mást kizártok. De amíg nem éltek együtt,ez nem megvalósítható.

2015. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

"szüleim megbecsült emberek"


Tévedsz. Csak ők terjesztik ezt magukról.

2015. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2. Eddig bárkinek, ha kérdezték, elmondtam, hogy kik a szüleim, rögtön másképp álltak hozzám is. Látom az embereken, hogy tisztelik őket.
2015. júl. 7. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh, Julia!
2015. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

3. Ellopta az ötletem :D


Ezzel nem is lenne baj,de ha ez a ti viszonyotokban is előjön,az már nem jó.


Az esküvőn meg vane kèt oldal,nem kell mellé ülnie,nem miattuk "kell" elmennie.

2015. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális, hogy együtt vagy egy olyan emberrel, aki lepatkányozza ok nélkül a szüleidet. Remélem, azóta kidobtad.
2018. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!