Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerintetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek még most legyen vége az elején?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal , velem egy idős (21) .

Mikor megismertem akkor nagyon aranyos volt, bujtunk egymáshoz sokat meg ami kell . 1 hete mondtuk ki, hogy akkor megprobáljuk együtt.van olyan mikor nagyon jo ez az egész van mikor nagyon nem . Pl.: 1 hete voltunk a Balatonon, egesz nap szorakoztunk, aztán egyszer bedobtam a vizbe , elkezdett velem orditani hogy mit képzelek magamrol stb stb .


Tegnap beszélgettünk az édesanyjával aki felment a szobába , hogy menjünk majd mi is sütizni , ekkor mondtam , hogy mehetünk most is elés elindultam . Utána 1 oráig mondogatta hogy nem akarok vele beszélni azért hagytam ott , mire mondtam neki hogy ha valami bajod van velem és ezért hisztizel, akkor mond meg és lesz ami lesz . Ekkor az volt hogy én szakitani akarok vele.


megbeszéltük még az elején, hogy nem

fekszünk le egymással pikk pakk mert nem akaruk elsietni . Konkrétan 2 hete vagyunk együtt . Mindig egymásra mászunk de tartjuk magunkat a megbeszéltekhez, megkivanjuk egymást aztán ennyi . Tegnap este itt volt és miután kétszer szolt rám hogy ne nyulkáljak , ugy tett hogy menjuk , mert ugyse tudsz megb..ni , lehet hogy lány vagy .... Nem is szoltam hozzá erre most reggel jön azzal hogy nekem mi bajom meg hogy nem akarok vele lenni .


2015. júl. 8. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egy hisztis pic$a. Ez nem bántás, a legjobb barátnőm pont ilyen. Szeretem, de összeteszem a két kezem, hogy nem a pasija vagyok, "csak" a baràtnője.

Változni nem fog, ezt most megmondom.

2015. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazi zöldalama...azt sem tudja mit csinál!!! Ne keressél benne logikát mert úgy sem fogsz találni!!!

A fiatal lányok jó része a hisztizéshez ért, a probléma megoldását előszeretettel áttolják a partnerük nyakába és várják a megoldást.....ha nem vagy jó gondolatolvasó akkor még össze is vesznek Veled mondván nem feleltél meg az elvárásoknak.

A helyedben vissza vennék egy lapáttal...hagynám a leányzót egy kicsit gondolkozni. Ha egy kapcsolat elején már elszúrod az egyensúlyt akkor abból soha nem lesz rendes kapcsolat....társat keressél és ne egy olyan nőt aki megengedi, hogy rajongjál érte!!!!

37F

2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szèpen :) rendesek vagytok ! Megfogadom a tanácsot
2015. júl. 8. 10:37
 4/4 anonim válasza:
100%

A hölgyeménynek úgy néz ki, hogy önbizalomhiánya van. Amikor a hölgy azt mondja, hogy "Szakítani akarsz velem?" akkor valójában megfogalmazza az egyedülléttől való félelmét. Egyáltalán nem biztos, hogy ez a hölgy szerelmes beléd, viszont annál inkább valószínű, hogy abba az érzésbe szerelmes, hogy van mellette valaki. Akár egy társadalmi státusz. A hölgyemény ki akar sajátítani és birtokolni szeretne, saját önbizalomhiányából fakadóan (fél hogy nem elég jó és elveszít) minden apró dolgot (sütizéses sztori) jelnek vesz, hogy nem szereted, amivel beigazolja magának, hogy tényleg nem elég jó.


Ez persze egy lehetséges forgatókönyv csak. Persze ilyenkor érdemes neked is magadba nézned, hogy kommunikálod-e vele, hogy "Drágám éhes vagyok, mi lenne ha most sütiznénk, utána még beszélgetünk" A hölgy nagyon kisajátítóan viselkedik, szóval ha nem ültök le, és nem beszélitek meg, hogy MITŐL FÉL, és nem tud erre saját magának őszinte választ adni, akkor tovább nyomja a drámát és a hisztit, aminek te igen hamar véget fogsz vetni.

2015. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!