Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kivagyok, mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Nagyon kivagyok, mit tehetnék, ha nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
A pasim akivel csaknem 2 éve avgyok együtt elkezdett beszélgetni egy olyan csajjal akit félig-meddig ismer csak. El is hívta sörözni, én meg ezen nagyon kiborultam. Közben mégis érzem, hogy szeret, és ő mondta is hogy sose csalna meg meg élete legjobb kapcsolata vagyok, és tényleg álomba illő vol minden . eddig. Ezért nem is tudom hova tenni a dolgot. Mit tegyek? :(
2015. márc. 17. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj.Vegyel ket uveg sort(vagy harmat) es mond neki,hogy nalatok is megihatjak,legalabb te is megismered a lanyt es nyugodtabb leszel.
2015. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tehát fogadjam el, hogy csajozik?
2015. márc. 17. 17:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Csajozik?? Ez nem csajozás ez egyenlőre csak egy csajhaver akivel isznak meg dumálnak,
2015. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az elso valaszo vagyok.

Azert irtam amit mert igy legalabb megadnad az eselyt annak,hogy kellemeset csalodsz.Nem latok bele a kapcsolatodba de lehet csak tulreagalod.

2015. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, de nekem mégsem jó érzés a dolog. A női megérzésem azt sugallja, hogy ismerkedés, amiből pedig jobb esetben is legalább dugás lesz. És félek mikor dob ezért engem :(
2015. márc. 17. 18:09
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy túlreagálom?
2015. márc. 17. 18:14
 7/20 anonim ***** válasza:

Hat igen sajna ez bizony lehetseges.#1-3 vagyok.

Az a gond,hogy halvany fogalmam sincs mit lehet ilyenkor tenni.

Bedobod magad megjobban talan?!Bebizonyitod nagyon is erdemes a huseg? Nem tudom sajna... :(

2015. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem se esne jól ha a barátom ismerkedésből elhívna egy csajt sörözni. Szerintem fordítva ő is kiborulna. :/ Inkább legyen belőle hármas.
2015. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye helyzet főleg, hogy eddig semmi baj nem volt a kapcsolatunkban, még veszekedni se veszekedtünk, általában egészséges kereteken belül teljes egyetértés volt, és mondom, tudom, hogy szeret. Nem mert mondja, hanem mert érezteti. Legalábbis remélem nem érzem rosszul.
2015. márc. 17. 18:18
 10/20 anonim ***** válasza:
#1-3 vagyok megint.Ha idaig jo volt akkor mond el neki az erzeseidet es,hogy teged ez bant es szorongsz miatta.Lehet,hogy akkor leall ezzel.
2015. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!