Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Várnátok vagy legyen vége?

Figyelt kérdés

Szeretném az őszinte véleményeteket kérni:

Párkapcsolatban élek már másfél éve. Nem lakunk együtt, külön városban, hétvégente találkozunk.Hol nálam, hol nála, hol szüleimnél. 25 és 30 között vagyunk.Mostanában biztos nem fogunk összeköltözni.Ő nem jön hozzám,mert van egy még lakhatatlan háza,annak felújítására költ.Egy faluban lakik,ami számomra élhetetlen.Én albérletben lakok (város),és erre nem akar kiadni pénzt.Inkább minden hétvégén autózik hozzám.Én nem akarok tiszta szívemből oda költözni a házába,esetleg ha nagyon muszáj. Úgy érzem, nincs megoldás.Én nem akarok ott lakni,ahol ő,ő nem akar itt lakni,ahol én.Nekem kevés a hétvégi tali.Úgy érzem,elhidegülünk,unom a végtelen pötyögést neten.Hétvégén mikor találkozunk,előjönnek a problémák,én mindig feszült vagyok,mert sehol se tudunk kettesben lenni (szülő,lakótárs...stb).Mindemellett szeretem őt.De a körülmények nem a legjobbak,sőt.Még egy évig biztos ez lesz,ha nem több és kezdem elveszíteni a türelmem.Van,amikor minden szuper vele,ő komolyan gondolkozik,gyereket akar tőlem,és persze majd házasságot.De megfordul a fejemben sokszor,hogy hagyom az egészet.Nekem több kellene,hogy ragaszkodjak hozzá,néha úgy érzem,mintha nem is lenne kapcsolatom így,hogy alig látjuk egymást.Ti mit tennétek? Tudom,az én helyzetem. Nekem kellene dönteni, csakhogy nem tudok. 25/N


2015. jún. 2. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Helyedben én se mennék oda abba a faluba.Tisztázd le vele hogy el tudja-e azt képelni,hogy a városba költözzön hozzád,mert ha nem,és senki nem enged,szakítani kell.
2015. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha van munkalehetőség szerintem költözz a lányhoz és segítsd hogy fel legyen újítva a lakás. Vagy azt is lehet hogy te is segítesz a felújításban, majd eladjátok ketten a házat és oda költöztök ahova közösen szeretnétek. Előbb lehet megkérdezném tőle hogy ő is nagyon komolyan akarja-e mert ezt komolytalanul már szerintem nem lehet csinálni, túl sok forogna kockán :D Ne add fel, ennyi idősen már jó továbblépni és már nem választana el sok titeket a céltól.
2015. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2015. jún. 2. 22:42
 4/13 anonim válasza:
Ja, akkor szerintem hozd fel neki a költözéses dolgokat és beszéljétek meg hogy mik lehetnek a lehetőségek. Szerintem komolyan gondolja és lehetne rá építeni.
2015. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a gond,hogy én nem akarok oda költözni hozzá,viszont anyagilag (mivel nekem nincs lakásom) biztos megérné (legalábbis neki biztos). Ott viszont munka lehetőségek nincsenek meg úgy alapvetően semmi...
2015. jún. 2. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak agondok ujúlnak meg. A boldogságotok nem. El fogtok hidegülni egymástól. Ennek így nincs jövője. Hacsak el nem adja a házat,és vesz a városban valamit,vagy annak elérhető közelségében,ahonnét érdemes bejárni. Ezt meg kéne értenie.
2015. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 omba ***** válasza:

"Én albérletben lakok (város),és erre nem akar kiadni pénzt"


Arra, hogy együtt éljetek?

Hát az.... gááááááááááááááááz!

2015. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik neki így kényelmes nem akar a felutól elszakadni, inkább autózik. Albérletre nem ad ki pénzt, tehát nem fontos neki igazán, hogy együtt éljetek. Ha neked így nem felel meg a helyzet inkább szakíts, mert ez csak vegetálás. Előtte próbálj meg ultimátumot adni, hogy költözzön a városba be, mert ott a faluban nincs munkalehetőség. Ha ezt nem érti, akkor annyi.
2015. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Adtam neki ultimátumot, tavasz végéig. Aztán elvetettem, ő azért csinálja a házat, hogy ott éljünk ketten, hogy nekem se kelljen albérletet fizetnem, kertes ház...stb. annyit nem kapna azért a házért, hogy lakást vegyen belőle. Sok vitánk volt már ebből,ő mindig arra kér, ne legyek türelmetlen...
2015. jún. 3. 19:55
 10/13 A kérdező kommentje:
neki van munkája a közelben azt mondja nekem is lenne ha keresnék... egyszerűen olyan,mintha a falnak beszélnék,semmit sem ért meg és én vagyok hülye,én gondolom rosszul..
2015. jún. 3. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!